Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen olyan vállalkozást...

Milyen olyan vállalkozást nyithatnék amivel én magam egyedül foglalkozom később sem lesz szükség több emberre?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 19. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen olyan szolgáltatást értékesítő vállalkozás amit el tud végezni egyedül egy ember. (lakossági villany, víz, gáz szerelő, burkoló de igazából reggelig sorolhatnám )
2019. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

egy nőszemélynek és olyan kéne amihez nem kell szakma mert nem vagyok sem kozmetikus sem varrónő, mégcsak eladó sem, hogy nyissak egy boltot.... (stb)


egyedül közgazdasági végzettségem van (érettségi) meg most vagyok Vállalkozási és bérügyintéző szakon


Így, ennek ismeretében tudnál ajánlani valamit?

2019. márc. 19. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Végezz el egy műköröm építő szakmát, és alakítsd ki egymagad az ügyfélköröd. Az egyik legegyszerűbb véleményem szerint, és egyedül is csinálhatod.
2019. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom ezt. Mindent magad alá gyűjtesz, majd rád omlik az egész, vagy annyit dolgozol, hogy kiszeretsz belőle.

Partnerekre előbb-utóbb szükséged lesz, ha nem akarsz napi 12-14 órákat robotolni. Ezek lehetnek kiszervezett munkák is, nem kell feltétlenül kollégák között lenned.

2019. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bak Norbert ***** válasza:
"One woMan show" - egyenes út a kiégéshez, vagy stagnáláshoz és demoralizáltsághoz, mégha lenne is piacképes vállalkozásod hozzá.
2019. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fodrász arra mindig is szükség lesz,sok sikert :-)
2019. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amiben egyedül csak te vagy azok olyan vállalkozások, amik lehet befutnak, de csak az épphogy megélésedet fogja biztosítani s minden felelősség s ügyintézés a te nyakadban lesz.


Az eleje persze sok esetben így indul, önmagunk indítjuk és oldjuk meg. Amikor sikeresebbé válsz elkerülhetetlen, hogy 1-2 embert ne vegyél fel.


Nekem 2 nagyon jó ismerősöm csatlakozott kezdetben feketén pár órára kisegíteni, idővel pedig részévé válltak.

Persze én alkotom a nagyját, de kell a segítség. Szakmai tudásuk + időt spórolok magamnak.


Az idő az egyik legnagyyobb kincs az életben, de sokan ezt fel se fogják.

Ez sem tekerhető vissza és meg se vehető akárhány millán is ül az ember.

Egy sikeres vállakozónak ezért is kell alkalmazott, akit inkább megfizet, de legyen több ideje pl családjára/szeretteire s önmagára.



Plusz:


Az csak egy dolog, hogy írnánk pár tippet, de te ismered magadat és hogy mit is csinálnál szívesen.

Főleg mivel egy vállalkozás sikeres esetben életed része lesz.


Ne undorral csinálja az ember és ne úgy keljen fel reggel "már megint munka", hanem "nah van még egy tervem/ötletem."


+nagyon hiányos önismerettel rendelkezhetsz, amit fejlesztened s összegezned kell magadban, kisebb eltervezett célokkal a lépcsőn felfele haladni.


Sok sikert!


De ha nem érzed magadénak a dolgot, bele se vágj fél kedvvel.


A pénzre pedig ne célként tekints, hanem csak egy multifunkciós eszközre.

Ha nem megy ne eröltesd.

2019. márc. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!