Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kezdjek 2millió forinttal?

Mit kezdjek 2millió forinttal?

Figyelt kérdés
Üdv! Természetesen okosan szeretném befektetni. Igaz nem sok de várom az ötleteket. Akinek a javaslatát elfogadom és működik is, tehát nyereséget termelhetek, az az éves nyereség 10%-át megkapja 3 éven keresztül.
2019. márc. 19. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
2 millión ha sikerül mondjuk éves 10% nyereséget produkálni, az már szép teljesítmény. Az ennyi pénz esetén 200ezer. Annak a 10%-át kapnám én meg, ami 20ezer Ft? Ugye nem gondolod hogy ilyen olcsón adom a tuti tippeket? :D
2019. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vakon ne ígérj senkinek semmit!


+ a jó ötleteket elárulná csak úgy valaki, pl az helyett, hogy jómaga hasznosítaná...


Ne élj rózsaszín köddel naívan a szemed előtt.


+ ha egy vállalkozó/befektető magától nem képes tervezni, hatékony tervvel s ötletekkel elő állni már az elején :

Az már most kudarcra van ítélve!!!


Te tudnál "sz#rból várat építeni" még ha csak 100ezer is lenne a cél?


Én már diákként megoldottam suli mellett "hobbiból" törött egyetlen müanyag mappából s maradék anyagból alkottam az első darabot, azt eladva lett minimális keret (1200ft), ezt beforgattam s csináltam még 2-t s apránként ott tartottam végül, többet kerestem rajta, mint az akkori minimál bér.


Amihez nem értesz ne eröltesd saját gondolataid/ötleteid nélkül...


Az ilyenektől tudok falra mászni "vállalkoznék, de nincs se ötletem, se mihez értésem, ami jövedelmező lenne..."


Ha a világ így működne + egyszerű lenne, akkor szerinted az emberek zöme ott tartana ahol van?


Önhibából s ötletek/lehetőségek hiányai miatt nem tudnak felfele haladni, már bocsánat.

2019. márc. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!