Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire érné meg utazási...

Mennyire érné meg utazási irodát nyitni franchisehoz csatlakozva?

Figyelt kérdés
Minden álmon egy utazási iroda, sajnos idegenforgalmi végzettségem nincs, de ez ehhez nem feltétlenül szükséges, illetve szakmai tréningeket is biztosítanak. Az lenne a kérdésem, mivel területi lefedettségek vannak, hogy pl Érd, Budaörs, Szigetszentmiklós vagy hasonló részein Pestnek mennyire érné meg franchisehoz csatlakozni és nyitni egy irodát? Nem tudom mennyi tőke kell hozzá, illetve mennyi jutalékot kapnak, egyelőre csak nézelődöm. Viszont nem szeretnék belebukni. Szerintetek jól menne? Hol érdemes megnyitni?

2019. márc. 26. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök nagy biznisz oh wait elfelejtettem lapozni a naptárat, 2019 van nem pedig 1989.
2019. márc. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van 100 app, amivel meg tudom szervezni az utam, hogy ki se lépek itthonról. Szerintem felesleges.
2019. márc. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintetek jól menne?"


Bocs, hogy ezt mondom, de a kérdésedből mindjárt ki is ütközik, hogy nem értesz hozzá, mert nem írtad, hogy belföldben gondolkodsz vagy külföldön, Európai uniós utak vagy netán egzotikus nyaralások, stb. - így válaszolni sem könnyű.


Alapban azt tudom mondani, hogy ma már fapados járatokkal "fillérekért" el lehet jutni bárhová, tehát nem, nem éri meg.

2019. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!