Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Zöldség gyümölcs egyénivállako...

Zöldség gyümölcs egyénivállakozást szeretnék jó ötlet lehet esetleg?

Figyelt kérdés
Lényegében arról lenne szó amit már évek óta csinál sok mindenki termelőtől felvásárolnám és némi haszonnal tovább adnám természetesen nagy tételben esetleg importálni. Normális véleményeket várok köszönöm.
2019. márc. 26. 15:14
 1/7 Bak Norbert ***** válasza:
"Lényegében arról lenne szó amit már évek óta csinál sok mindenki"
2019. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem amit írtam de lényegében mennyire lehet ez jövedelmező manapság?
2019. márc. 26. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a faluban te vagy az egyetlen zöldséges (és általában nem kiskerteznek az emberek), akkor nagyon. Ha a sokadik egy városban, ráadásul közel a többihez, akkor kevésbé.


Mehet nagyon jól, többeket ismerek, akik alaposan megszedték magukat ilyenből. Igaz, évekkel ezelőtt, talán nem volt ennyire "telített" a piac?


Mindenesetre azt is hallottam, hogy nagyon kizsigerelő munka.

2019. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én inkább a nagybani piac árusításra fókuszálnék inkább. Igen avval tisztában vagyok de viszont inkább saját magamnak dolgoznék még ha többet is kell dolgoznom mint évekig másnak hajtsak a semmiért.
2019. márc. 27. 08:11
 5/7 anonim ***** válasza:

"inkább saját magamnak dolgoznék még ha többet is kell dolgoznom mint évekig másnak hajtsak a semmiért"


Ez így van, csak jó lóra tegyél, ne járj úgy, mint én, akinek öt év után becsődölt a vállalkozása, mert bedőlt a korábban jól menő piac. :)


(u.i.: Az én hibám, hogy így jártam, mert sokkal korábban gondolnom kellett volna arra, hogy több lábon álljak. Tanultam belőle.)

2019. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a tanácsot figyelek mindenre
2019. márc. 27. 14:43
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy hogyan működik a vállalkozásod? Én 3 hete nyitottam zöldség gyümölcs üzletet és csapnivaló a forgalmam.

2019. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!