Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv. Vállalkozásba kezdenék....

Üdv. Vállalkozásba kezdenék. Quadoztatás a cél, zárt magán területen. Mik a szükséges lépések hozzá?

Figyelt kérdés

Quadjaim vannak, értek is hozzájuk. Legálisan szeretném kiadni bérbe.

Milyen engedélyek, papirok kellenek a projekt elindításához?

Köszönet a segitségért.



#quad #quadoztatás #quadbérlés
2019. márc. 27. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozói kiváltása (egyéni, BT vagy KFT), de mindenekelőtt az önkormányzat/polgármesteri hivatal kereskedelmi osztálya, hogy engedélyezik-e egyáltalán az adott területen? (akkor is, ha magánterület: zaj, lakosság, stb)
2019. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ez eddig tiszta.

Az a további kérdés hogy a quadoknak milyen kritériumnak kell megfelelni. Ellenőrzi-e valaki?

2019. márc. 27. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel közútra nem mehetnek, így vizsgáztatni nem kell, viszont javasolnám, hogy egy szerelővel átnézeted előtte, aki ad róla papírt. Ha gond van rajta csattan.

Bukósisakot vegyél, meg védőfelszerelést, és érdemes írni egy pár oldalt, amit kiadás előtt aláíratsz az emberekkel. Saját fellelőségre megy, elmondod, mit ne csináljon, leírod azt is a papírra, aláírja, így te is védve vagy.

Elsősegély láda legyen, poroltó, legalább néhány vödör homok, a benzin miatt, tűzálló takaró. Tilos a dohányzás tábla is legyen.

Most kb, ennyi jutott eszembe.

2019. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ez eddig oké, nagyjából én is ilyen dolgokra gondoltam.

Müszaki rész: hallottam olyat hogy Pestre kell vinni a quadokat egy speckó mühelybe átnézetni. És csak ott engedélyeztetik.

Ezt nehéz elképzelni. Nemtudom igaz-e.

Van olyan quadbérlős akinél van 20-30quad, akkor ő vitte az egész flottát???

2019. márc. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!