Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elsősorban jogi egyetemen...

Szvitek96 kérdése:

Elsősorban jogi egyetemen végzett, már munkában lévő ugyvedekhez szólok. Palyavalasztas előtt állok úgyhogy van pár kérdésem: Milyen egy átlagos napotok? Mi az ami unalmas a munkatokban? Mi az amit utáltok a hetkoznapjaitokban?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól is, hogy hol és mit dolgozol!


Alkalmazott? Tulaj? Állami szektor vagy magán? ...

2019. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ügyvédeket kérdezte, úgyhogy ez a fenti alternatívákat eleve kizárja.


Mármint, ha tudja, hogy pontosan mit akart kérdezni. Mert lehet az is, hogy - mint a lakosság elég nagy százaléka - nincs azzal tisztában, hogy egy jogász nem csak ügyvéd lehet.

2019. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem jelentkeztem végül, mert bár a bírósági tárgyalásokon való képviselet tetszik önmagában,sajnos annyi,de annyi dokumentumot kell átrágni és olyan sok kis apró formaságoknak kell megfelelni egy-egy kérelem, beadvány stb kapcsán, hogy tudom, nagyon hamar megcsömörlenék.
2019. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért szeretnék minél többet megtudni a szakmáról...mert nem elég egy munkát csak a pozitív feléről
2019. ápr. 2. 14:27
 5/6 A kérdező kommentje:
*megitelni
2019. ápr. 2. 14:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg megfelelő választ!!!
2019. ápr. 16. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!