Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Könyv online kiadása hogyan...

Könyv online kiadása hogyan működik?

Figyelt kérdés

Írtam egy könyvet, vagyis inkább egy oktatóanyagot. Sportfogadással kapcsolatos, a lényege az, hogy hogyan érdemes fogadni, meg pár alap dolog stb., ez most lényegtelen. Egyéni vállalkozó vagyok, egyéb tevékenységnek bevittem a könyv on-line-kiadását. Csak online szeretném értékesíteni. Ennyi így elég is ebben az esetben?


A Copyright meg a "Minden jog fenntartva." szöveg mennyire véd meg? A Copyright ikon után a nevemet írjam csak, vagy nevem és E.V. (azaz egyéni vállalkozó)? Pár általam készített képernyőképet is felhasználtam, de más weboldalról készültek, viszont nem tartalmaz szellemi tulajdont. Ilyen pl. az, amikor az eredmenyek.com oldalon keresztül mutatok be dolgokat, pl. esemény kiválasztása stb. Ilyen képernyőkép lehet benne?



2019. ápr. 2. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A copyright meg a "minden jog fenntartva" szöveg fölösleges. A szellemi alkotás keletkezésétől fogva automatikusan jogvédett. Elég a nevedet feltüntetni. A képernyőkép necces, az adott weboldal dizájnja is szerzői jogi tulajdon, de szerintem írj nekik és kérdezd meg, felhasználhatod-e.
2019. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :)
2019. ápr. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!