Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért eredménytelen a Facebook...

Miért eredménytelen a Facebook hirdetésem?

Figyelt kérdés
Egy hónapig hirdettem a vállalkozásomat 40 ezer forintért. Hosszabb ideig kell próbálkozni?? Vagy érdemes marketingest megbízni a hirdetés megfogalmazésával és a hiretés beállításával?

2019. ápr. 4. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem elég ideig hirdetted.

2. Rossz celközônseget allitottál be


De még lehetne sorolni a bajokat.

2019. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor minden képen érdemes szakembert bízni meg vele. Sok beállítási lehetőség van és előre meghatározható mennyiért és kikhez jut el. Egy baba-mama oldalon csak pénzkidobás lenne a horgászcikkek banner-jeit megjelentetni. És egyáltalán első, mi az ami a legjobb ha rákerül a hirdetésre.
2019. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
68%

Mert hirdetésdömping van.

Az a baj, hogy mindenki hirdeti mindenfelé a saját kis szärjait, ész nélkül. Az emberek - szerencsére - immunisak lettek, egyszerűen átsiklanak a hirdetések fölött. Én pl. telefonon és gépen is blokkolót használok. Nem érdekel a hirdetés. Nem érdekelnek a szärjaid. Ha venni akarok valamit, utánajárok.

2019. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Manapság már nem a reklámok adják el a terméket, hanem az emberek (legalábbis az élelmesebb) maguk néznek utána, mi kell nekik. Alapigazság: amit reklám

ozni kell, az nem ér túl sokat, pont ezért kell reklámozni.

2019. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

Ezzel mindig is így voltam, soha nem befolyásoltak a megjelenő reklámok.

Szerintem is immunisak a facebook használók a reklámokra. Próbálkozz egyéb felületen vagy környékezz meg egy influenszert. Állítólag ma az a menő hirdetési/reklámozási forma.


Mi a termék /szolgáltatás egíébként?

2019. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!