Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként használh...

Egyéni vállalkozóként használhatok az egysoros nyugta (50x2) mellett banki POS terminált is?

Figyelt kérdés
Egyféle terméket árulok és emiatt, sima egyszerű egysoros nyugtát használok, viszont egyre több vásárlóm jelzi, hogy bankkártyával fizetne. Van erre valamilyen (lehetőleg egyszerű) megoldás? Vagy a kártyás fizetéshez, mindenképpen szükséges lenne egy online pénztárgép beüzemelése is? Ezt szeretném ameddig csak lehet elkerülni.
2019. ápr. 6. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a forgalmad?
2019. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érem el az éves 12 milliót (még a 8-at sem) és várhatóan a bankkártyás fizetés is bőven 1 millió/hó alatt lenne.
2019. ápr. 6. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
online pgep mindennel együtt 50.000 Ft. pos terminalt hozzá meg havi 1000 Ft-ért adnak.
2019. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha jól értem a POS terminálhoz mindenféleképpen kell az online pénztárgép ugye?
2019. ápr. 6. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van néhány edző ügyfelem. Ők is nyugtáznak, nincs pénztárgép, viszont jópáran fizetnek náluk kártyával. A kártyásokról számlát ír és ennyi. El lehet kerülni a pénztárgépet.
2019. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ebben az esetben a bankkártyás fizetésnek milyen költségei vannak?
2019. ápr. 6. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szerződést tudsz kötni a bankkal. Lecsípnek azért egy kicsit belőle.
2019. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nállunk fehér sumup van, mert mi utazunk. Kollégáim és én is szeretem. Telefon viszont kell, hogy nállad legyen sajnos, mert ott küldo el sms ben a bizonylatot.
2019. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!