Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Eldöntöttem, hogy 'belekezdek'...

Eldöntöttem, hogy 'belekezdek' abba, hogy Németországban lomtalanításba. Csak, tudtommal úgy működik ott, hogy egy céghez (vagy többhöz) elviszik az elektronikai cikkeket. (másokat is) És, abban szeretnék segítséget kérni, hogy hol van az a cég?!

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Meg tudod fogalmazni értelmes ember módjára is a kérdésed? Németül is ilyen jól tudsz, mint magyarul?
2019. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni te nagy feher tezsver magyar?
2019. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit makogsz?
2019. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem vagyok magyar nem tudok tudok annyira beszélni.Annyit akartam csak írni,hogy Németországban belül,hol találhatóak azok a cégek,ahol a sérült elektronikai cikkek vannak.
2019. ápr. 6. 15:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz fogalmazásért mégegyszer,vagy ha valamit rosszul írtam
2019. ápr. 6. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem vagy magyar, miért egy magyar oldalon kérdezel jóbarátom? :D
2019. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert Magyarországon élek.De akkor nem kérek válaszokat,körbe kérdezek másoktól,ha ennyire neveletlen emberek vannak.Köszönöm a segítséget.
2019. ápr. 6. 15:35
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
2019. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk Magyarországon vannak olyan városok ahol megszűntek a lomtalanítások, és pénzért kell konténert hívni ahova lehet dobálni a lomokat. Az elektronikai és egyéb veszélyes dolgokat pedig évente két alkalommal (nálunk legalább is) nyitnak a városunkba 2 vagy 3 központi lerakót amit persze 2 ember szokott őrizni és oda ingyenesen el lehet vinni ezeket a dolgokat.

Németországi mintáról vették ezt. Németországban ott nem tudom mik ezek a cégek, de azt tudom hogy ott komoly pénzeket kell fizetni ha valaki oda viszi a lomját, vagy még többet ha házhoz mennek érte. Ezért ott úgy csinálják hogy ki teszik az út szélére ahol nagy a forgalom és valaki egyből el is viszi azt. Mivel neked segítség kell hogy ilyen cég merre van amire te gondolsz ezt így nem tudom, ha beszélsz németül akkor német oldalakon keresgélj ilyen hirdetéseket hogy hol lehet leadni ezeket a lomokat és hátha megtalálod azt amit keresel. Vagy én a helyedben keresnék olyan fórumokat fb csoportokat ahol németországban élő magyarok vannak és segítik egymást, ott kérdezősködj erről, mert ott több esélyed van hogy választ kapsz a kérdésedre mint itt.

2019. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Németországba az emberek az elektronikai hulladékokat elviszik a Bauhof/Wertstoffhof-ra. Ingyen.
2019. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!