Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok marketing tanulására?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdőnek, aki nulláról szeretné elsajátítani az alapokat. Egész konkrétan majd egy netes alkalmazást szeretnék indítani, ahhoz lenne szükségem legalább látni a reklámozási lehetőségeket, stratégiákat, piackutatást, stb.
2019. ápr. 10. 17:20
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:

Elsőre csak és kizárólag:

Philip Kotler

Marketing menedzsment.


És egyéb könyvei is, oda vissza. Ha zsírújat akarsz 9000, de megkapod antikváriumban is, fele annyiért. Online antikváriumban.


Jól bemutatja, értelmesen, nem szakzsargonra fekteti a hangsúlyt és teljesen átfogó. Sok könyv kis részleteit tárgyalja csak a marketingnek, amikkel nem jó kezdeni, mert nem lesz egy teljes képed.

2019. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
Rossz szokás, de néha mint most is belefutottam, mert nem olvastam végig a kérdést. Akkor első lecke - ha belefér egy ilyen szóhasználat - a marketing az nem a reklám. Akkor sem ha vannak marketing cégek amik csak reklám cégek.
2019. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kotler könyv? Haha! Már a 90-es években is korszerűtlen volt. Voltam egy előadásán, nagy csalódás volt. Egy elméleti csoportosítás, amit leír, a valóság kicsit más.
2019. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Áttekintésez jó. Jól átfogja és érthetően magyaráz, mint írtam én is utána lehet sorra venni egyebeket... és értelemszerűen szükséges is.
2019. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ajánlhatsz te is könyvet, a kérdezőnek csak jól jön.
2019. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!