Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » "Büfészakos" diplomával,...

"Büfészakos" diplomával, különösebb szakképzettség nélkül milyen vállalkozásba kezdjek?

Figyelt kérdés

Sajnos fiatalon hülye voltam, mert fontosabb volt a bulizás meg egyéb dolgok, így egy noname főiskolai diplomát sikerült összehozni a gimnázium után.

De őszintén? 17-18 évesen még fogalmam sem volt róla, hogy milyen irányba induljak.

Érteni sem igazán értek semmihez, szakmám nincs.


Viszont! Nagyon érdekel az üzlet, a vállalkozás világa. Úgy gondolom, sikeres lehetnék benne.

Nagyon jól tudok emberekkel bánni, kapcsolatot teremteni, megnyerő a modorom, személyiségem (mások mondják rólam, nem én magamról).

Attól sem zárkózom el, hogy valami új szakmát tanuljak meg/ki így 30 felett.


Szerintetek merre induljak, ti mihez kezdenétek?



2019. ápr. 16. 15:25
 1/9 A kérdező kommentje:

Az oltásokat kérem hanyagoljuk, tudom hogy hülye voltam, de ez már elmúlt, a múlton már változtatni nem tudok.

A jövő érdekel, hogy mit tudnék kihozni belőle.

2019. ápr. 16. 15:31
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Vállalkozni olyan témában szoktak az emberek, amiben van legalább minimális tapasztalatuk. Tehát mit csináltál az elmúlt 10 évben?
2019. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így nagyon nehéz lesz, nem dönthetünk helyetted.

Elképesztő sok mindenben lehet vállalkozni (én kereskedő vagyok "büfészakos" diplomával).

2019. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: Az teljesen irreleváns.
2019. ápr. 16. 20:07
 5/9 A kérdező kommentje:
3: Én is kereskedelemben gondolkodom.
2019. ápr. 16. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval a kereskedelemben nem a diploma számít, hanem az, hogy mennyire képzed magadat pl. a marketing terén, és mennyire vagy hajlandó használni a - valóban működő - modern megoldásokat. (Nem feltétlenül modern technológiáról beszélek, bár az is beletartozik.)


Nagyon fontos, hogy penge legyél marketingben, és itt most nem - vagy nem elsősorban - a vaskos elméletre gondolok, hanem a gyakorlati megoldásokra.


Hirdess -> mérj -> finomíts -> kezdeményezz

2019. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: És te a kereskedelmen belül mivel foglalkozol?
2019. ápr. 17. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Büfésbe
2019. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 webáruház, webes kereskedelem kizárólag
2019. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!