Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudtok olyan vállalkozást,...

Tudtok olyan vállalkozást, aki egy 3D-ben kinyomtatott termék tomeggyartasat be tudja vállalni?

Figyelt kérdés
Megterveztem egy terméket és ki is nyomtattam, és tömegesen is szeretném ezt legyartatni. Van ilyen cég, aki vállalná ezt olcsóbban is, mint amennyiért én kinyomtatom? Első korbenmondjuk 100 darabról lenne szó.

2019. ápr. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kerdes. Ha volt eleg eszed ahhoz, hogy beszerezz es hasznalj egy 3d nyomtatot, arra is ra tudsz keresni, hogy a termeket nagy mennyisegben milyen fajta cegek tudjak olcsobban gyartani.
2019. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

3d nyomtatás még jelenleg túl drága. Nem tudom milyen, vgy mennyire bonyolult alakzatról van szó, de lehet, hogy más módszerrel, vagy anyaggal kellene foglalkoznod. pl muszáj annak pont műanyagból lennie ? ?Mert ha nem akkor lehet olcsóbb volna pl egy negativ sablont csináltatni és pl szilikon féle anyaggal vagy valami habbal kitölteni (pl kemény pur-hab).

ha meg kell a műanyag akkor darabját apró összegekért megcsinálják fröccsöntő üzemek, bár ott is kell egy öntő sablon ami az egész árát rettentően megdobja és ezért pl száz valamit nm érdemes csinálni.

2019. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobj egy privátot!
2019. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Látom, nagyon okos vagy, de abba már nem gondolsz bele, hogy miért kamuznek. Mi lenne ezzel a célom, ha a kérdés kamu???
2019. ápr. 18. 09:08
 5/6 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig nagyon köszönöm a válaszokat. Mindjárt megy a privát is.
2019. ápr. 18. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mi lenne ezzel a célom, ha a kérdés kamu???"


Sok forum fizet embereket, hogy kamu kerdeseket irjanak ki az oldalukra, hogy aztan az emberek valaszolgassanak, nojjon a forgalom es gyuljon a tartalom az oldalra.

2019. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!