Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hirdetés vállalkozás nélkül?

Hirdetés vállalkozás nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embert látok aki tetováló, masszőr és főként műkörmös aki hirdeti magát facebookon és egyéb közösségi oldalakon pedig még végzetségük sincs nagy részének. Hogyan hirdethetik magukat? Ha bejelentkezik valami és felmutat egy nav kártyát mit csinál?
2019. ápr. 29. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemutatja a napi bejelentését az ismerőse vállalkozásába, vagy épp a 7-es adószám igazolását az adott tevékenységre.
2019. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Nem minden tevékenységhez szükséges iskolai végzettség, ráadásul pl. nincs is akkreditált tetoválóművész OKJ képzés. Akkor milyen végzettsége kellene, hogy legyen?

2. Ha végzettséghez kötött tevékenységet is végez egy vállalkozás, nem szükséges, hogy az illetőnek legyen szakirányú végzettsége, elég, ha valamelyik alkalmazottjának van.

3. Honnan veszed amúgy, hogy kinek milyen végzettsége van?

4. A Facebookot vagy bármelyik reklámozót szerinted hol érdekli, hogy az, amit te hirdetsz, az a te országodban hol végzettségköteles és hol nem? Vagy hogy vállalkozó vagy-e? Ha a közösségi irányelveknek megfelel, tehát nem szex, drog... anyámkínja szerepel ott, a lőtéri kutyát nem érdekli. Ahogy egy plakáthirdetésnél is, ha én kifizetem a plakáthelyet, kis túlzással azt rakok oda, amit akarok. Az én felelősségem. Maximum a GVH kezd el csesztetni a reklámok tartalma miatt. De engem, nem a hirdetést kihelyezőt. Innentől neki tök mindegy.

5. A NAV-nak a hirdetésekhez mi köze? Én azt hirdetek, amit akarok, ők ezt le se szarják. Ha olyan tevékenységet végzek, ami nincs bejegyezve, vagy nincs rá vállalkozásom, ezáltal pénzt spórolok meg állambácsival szemben, megjelennek, de amúgy hidegen hagyja őket.

2019. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!