Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Chatbot és marketing készítés...

Chatbot és marketing készítés kivel érdemes? Követőszerzés Instagramra, stb. insteam official, boommarketing, followmarketing? Ismeritek?

Figyelt kérdés
Tettem már fel kérdést hasonló témában de fogalmam sincs hol induljak el, mindegyikről jókat olvastam, követőszerzés instagram nagyon megfogott de félek tőle egy kicsit. insteam a legtöbb ügyfele van az országban azt írják egy fórumba és az árak is jók. Ti használjátok őket? Followmarketing mit lehet tudni?

#weboldal #vállalkozás #chatbot #hashtag #Instagram #followmarketing #insteam #boommarketing #inbound #inboundmarketing
2019. ápr. 30. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ennek mi értelme?
2019. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jah, jó dolog az insteam-nek fizetni azért, mert lusta vagy random embereket bekövetni, lájkolni pár posztját, és ezzel várni arra, hogy erre viszonzásképp majd ő is bekövet...és miután ezt megtette, unfollow...:D


jó persze, valóban működik, mert van egy csomó agyhalott...itt is volt már pár kérdés, amiben az emberke nagy csodálkozva kérdezte meg, hogy mást is szoktak bekövetni híres emberek meg lájkolni posztjaikat, vagy csak ő ilyen szerencsés? :D


de én például eleve nem fogok senkit sem azért követni, mert ő is követ engem, legyen az ismeretlen vagy ismert személy...tökmind1.

2019. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!