Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire érdemes ilyen mentorá...

Mennyire érdemes ilyen mentorálási programba bele kezdeni?

Figyelt kérdés

Nézegetem a youtubot néha,rengetek emberke van aki Coach,meg mentor,meg online vállalkozó és milliókat keres közben utazgat meg lehetne sorolni a youtubon egyre szaporodó tanácsadó,vállalkozó emberkéket,hogy mibe,hogy fektess be meg menj el egy ilyen tanfolyamjukra.Valaki az egyik ilyen youtube videó alatt azt írta ha milliomos akarsz lenni írj egy ilyen könyvet és add el sok embernek.Nos én m,ár teljesen ráparáztam a dolgokra amiket beszélnek és egy szar értéktelennek érzem magam mert nincs olyan hatalmas tudásom mint neki,mert ők folyamatosan tanulnak,fejlődnek,stb.

Szóval megérné ilyen tanfolyamra elmenni mint pl a lentebbi linken is hirdették,jó tudom ez már elindult de most nem ez a lényeg.

[link]



2019. máj. 2. 04:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Meg persze. Veszed a könyveit, tanfolyamait,amiből megtudsz általános dolgokat, de a kokrétsaját vállalkozásodhoz ezt max azon a szinten fel is tudod használni, mint egy könyvtárból kikölcsönzött könyv. Ő meg abból utazgat, amit Te fizetsz a semmit mondó dolgokért, öngerjesztő folyamat. Egyre több az ilyen.


Emellett évtizedek óta működnek vállalkozásfejlesztési alapítványok, inkubátorházak, iparkamara, stb.

2019. máj. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már egy két ilyet akit lelepleztek: a spanyolországi nyaralás igazából belföldi szálloda volt, a luxusautó bérelt, netről szedettt fényképek, stb. Nem szabad elhinni ezeket, legtöbbje nagy vállalkozónak állítja be magát, de nincs egy vállalkozás amit fel tudna mutatni -- kivéve azt hogy oktatja hogyan kell vállalkozni. Nézzél meg sikeres vállalkozókat, ők nem beszélnek róla, hanem csinálják!
2019. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Alkalmazottként meg lehet élni, azonban a havi 30-50eFt-os spórolásból egszerűen NEM lehet anyagi függetlenséget kialakítani, mivel megvan egy bevételi plafon (átlagosan 200-300eFt között)."


2 perce olvasom az, oldalr es ilyen baromságot látok... Egy fillert nem er ez az egész

2019. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Az a lényeg,hogy csak olyan emberek véleményére adj aki ott tart ahol te akarsz.

1. alapelv: Ki az akire hallgatsz?


Vizsgáld meg hol tart,mit ért el az adott személy.

Itt tényleg él a ,,mindenki annyit ér amennyije van".


Pl egy minner nagyon hiteles a Mándó Milán látszik vágja,Barazsy Ákos,Gál Kristóf ezeket hitelesnek látom.

2019. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 2


Hát nem tudom,néztem már pár videót a tegnapiban az egyik fószer osloban volt,de látszott is,hogy nem magyarország. Akkor van egy másik amelyik szintén online vàllakkozik

és hónapokig kint utazgat közben ott is látszik,hogy a táj nem magyarország. Na ennek a videóit nézegettem tegnap [link] nála találtam a tanfolyamot is,riportot készített a fickóval akinek linkeltem a tanfolyamát.

Vagy pl elég csak beírni a youtubra a hogyan legyek milliomos szótvés dőlnek a videók [link]

És a tanfolyamos oldalon ahol pl írja,hogy van 1000 jelentkező a tanfolyamra akkor az valósvlehet meg ha valós akkor mind sikeres lessz? Mert nagyon nem találtam még panaszos oldalt ahol írják,hogy kifizették a drága tanfolyamot de nem lett jólmenő vállalkozásuk.

2019. máj. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!