Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki tud egy virág nagykeres...

Valaki tud egy virág nagykereskedéssel foglalkozó webshopot?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy virágüzletet nyitni vagyis gondolkozok rajta.De az én pénztárcám sem végtelen ezért meg szeretném nézni hohy nagyjából mennyibe kerülne felzerelkazni virágokkal!
2019. máj. 3. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de dolgoztál már virágboltban? Értesz hozzá? Van virágkötő végzettséged?


Csak azért kérdezem, mert a kérdésedből az derül ki, hogy nemigen foglalkoztál még virágokkal: ugyanis az egyáltalán nem lesz mérvadó, hogy ha Te pl. Debrecenben laksz, akkor egy Bp-i virág nagyker mennyiért adja a virágokat - ugyanis azoknak oda is kéne érni épségben (200 km)


Általában a virágosok a közeli virág nagykeres piacra szoktak menni és onnan szerzik be az árut.

De ha beírod, hogy google keresőjébe, hogy a virág nagykereskedelem, akkor kiad jó pár webáruházat

2019. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem Te vagy, aki nemrég még Hollandiából akart, a virágárveréseken virágot venni?
2019. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon régen tettem fel egy olyan kérdést hogy mennyiből jönne ki egy virágüzlet!Mostanába nem!Jaa és egyébként tőlem budapest 100km.Úgyhogy éppségben ideérne onnan is!
2019. máj. 3. 18:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg egyébként én nem találtam egy webshopot sem csak olyat ami virágkötészeti kellékeket árul.Légy szíves másolnál be nekem egyet ha te találtál?
2019. máj. 3. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz:

[link]

2019. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Kedves vagy!Sokan úgy jönnek hogy ha ezt meg ezt beírnád akkor megtudnád de ha erre sem vagy képes akkor nem érdekel eléggé.Ja persze!
2019. máj. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!