Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy virág nagykereskedés nyitása?

Egy virág nagykereskedés nyitása?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagyker webshopot ahol virágkötők vásárolhatnának.Én a termesztőktől venném meg nagy tételben és kiszállíttatnám hűtőkocsikkal a megrendelőkhöz!
2019. máj. 5. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Sokadik ilyen kérdés, minden kérdésednél leírták többen, hogy mennyire nem éri meg, de újra és újra kiírod máshogy.


Persze tudom: azokat NEM TE írtad ki...

2019. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyiket?Valamelyiket én s valmelyiket nem!
2019. máj. 5. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de én csak egy dolgot nem értek: MIÉRT a Gyakoriról akarod megtudni, hogy egy ötlet piacképes vagy sem?


Egyik kérdésnél már megkérdeztem, de választ nem kaptam: dolgoztál már egyáltalán virágokkal?

Mégis hogy képzeled azt el, hol tárolnád a virágokat amíg meg nem rendelik?

Vagy akkor vennéd meg, amikor megrendelik? És ha pont nincs olyan virág?

Végeztél már számításokat, mennyibe kerülne mondjuk 100 km-t utaztatni hűtőkocsiban a virágot?

Elgondolkodtál már azon, hogy miért ne a HELYI nagykerben vegye meg a virágárus a virágot - miért épp Nálad?


Tudod, nekem is van egy jó ötletem, szívesen nyitnék egy játékboltot - csak épp semmi realitása, hogy életben is marad a mai adóterhek, bérleti díjak, stb miatt.

2019. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát virágokkal egy évig dolgoztam!(az érettségi utánn egy év szünetet tartottam a tanulással és utánna jött a diploma)

Beszerzést úgy oldanám meg hogy külömböző termelőket felkeresek és felvásárolok tőlük nagyobb mennyiségben(vágottból gyakrabban keveset cserepesből ritkábban sokat)

A tárolása pedig fóliában és hűtőkonténerben lenne megoldva!

2019. máj. 5. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a virágboltos is meg tudja tenni, szóval még mindig él ugyanaz a kérdés, bár nem én tettem fel: miért tőled vegye a virágos, hogy még neked is hasznot hajtson?

Megveszi ő magának, tárolni ő is tudja.


többen, többször leírták, hogy belebuknál, de azért kiírod minden nap.

Ráadásul már egyből nagykerként kezdenél. Sokat akar a szarka...

2019. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért vennék tőlem mert itt a közelünkben nincs ilyen!Tőlünk Budapestre vagy Szigetszentmiklósra járnak minden hétvégén ami 2óra autóút!És azért szeretném nagykerrel kezdeni mert virágkötő van rengeteg itt tehát ha én belevágnék tuti hamar be is zárnék és az a sok sok virágkötő 2órát utazik így de ha én nyitnék és tényleg jó és minőségi lenne a kínálatom akkor hozzám járnának és a órából lenne perc autóút!
2019. máj. 5. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha ennyire biztos vagy a dologban, akkor csináld. Igazából csak a gyakorlatban fog ténylegesen kiderülni, hogy működik-e.
2019. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!