Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az Almás ceg viszonteladójává...

Az Almás ceg viszonteladójává hogyan válhatok? Több lemt természetesen.

Figyelt kérdés
Egyelőre csak álom, mert még 15 sem vagyok, de tudom, hogy nyolcadik után mit tanulnék, és ez nem más, mint a szãmítógêp szerelő lenne. Arra gondoltam, hogy egy Apple viszonteladó & szervíz vállalkozást indítanêk majd. Szeretném ezt egyedül csinálni amíg lehet. A kérdésem az lenne, hogy ha hivatalos viszont eladója lenenék az almás cégnek, azt általában hogyan szokás intêzni? Az apple szerintetek egy noname vállalkozóban megbízna? Persze ez csak 7-8 êv múlva, amikor lesz tőkém stb.
2019. máj. 5. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy kis gond a terveddel: manapság a világ nem arról szól, hogy megjavítunk mindent, hanem arról, hogy eldobjuk és veszünk másikat, mert jön az újabb, ilyen-olyan hiper-szuper szerkezet.


Szóval szerintem előbb tanulj nyelvet (angolt, magas szinten) - mert anélkül semmiképpen nem fog menni és majd pár év múlva térjünk vissza erre a témára.

2019. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A probléma, hogy nem tudnád olcsóbban adni, mint az Istyle.

És hatalmas tőkére lenne szükséged az eszközök ára miatt, mert ufye nem mondhatod azt, hogy majd berendeled és nincs készleten.

Amúgy ezeken a termékeken sincs nagy árrés.

2019. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Amúgy ezeken a termékeken sincs nagy árrés."

Angliában. Ott valóban nincs nagy árrés. Kint 50 fontért cserélték ki azt a kijelzőt, amiért itthon 47 ezret kértek volna :-)

2019. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: tehát szerinted a viszonteladó több mint 100%-os árréssel dolgozik és az Apple ezt csak úgy hagyja? Ugyan...
2019. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!