Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját ötletem megvalósításához...

Saját ötletem megvalósításához keresek egy partnert, mit tehetnék, hogy ne csinálja meg nélkülem?

Figyelt kérdés
Konkretan egy webshopról lenne szó, de én nem értek az informatikához.Az ötlet teljessen megvan, mindent feljegyeztem, lassan állnék neki keresni valakit, aki lefejleszti.De így még el se mondhatom neki, miről lenne szó, mert megcsinálja nélkülem.Mit lehetne tenni?
2019. máj. 8. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell "lefejleszteni" nullarol, valoszinuleg nem is tudnad megfizetni, hanem egy meglevo webshop motrot kell testre szabni. Es aki ilyennel foglalkozik, azt nagyon nem erdekli a webshop uzemeltetes, marmint a teljes biznissz futtatasa, ugyhogy nem fogja lenyulni a nagy otletedet.
2019. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Vannak bérelhető, profi webáruház rendszerek nem is nagy összegért: szépen előfizetsz egyre és beállítgatod magadnak a webáruházadat (termékfeltöltés)

Alap rendszer azt hiszem, olyan havi 8 ezer körül van.

2019. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Wix wordpress, par het alatt megtanulod annyira higy valami alapot felhuzz
2019. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Shopify.
2019. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!