Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés
sapatrik nevű felhasználó kérdése:

Tudtok számlázó programot, ami ingyenes és díjbekérő funkcióval is rendelkezik?

máj. 14. 19:48  Privát üzenet  

A válaszok

www.billingo.hu

Én azt használom, szeretem. Faék egyszerű, bizonyos fokig ingyenes és van benne díjbekérő.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 00:03 Privát üzenet

[link]

Teljesen ingyenes.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 16. 02:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék egy hot-dog pultot (sátorral rendelkezik,3×3 m ) üzemeltetni fix helyen, Budapesten. Mennyi lenne a havi költség? Félmillió körül számoltam. Van vkinek tapasztalata?
Hol lehet utánanézni, hogy az adott személy név szerint valóban rendelkezik-e kisiparosi igazolvánnyal illetve vállakozási engedéllyel?
Olyan? befektetőt keresek tervem megvalositasahoz, aki 10 guriga beszaloval rendelkezik.4 honap alatt garantaltan min. Duplazodik es folyamatos!
Lehet-e valaki OKL-s képzésben oktató, ha az adott szakmában mestervizsgával rendelkezik?
A Plus500 (Valuta, olaj. ) kereskedés ugyanolyan nagy bukási eséllyel rendelkezik, mint a szerencsejáték fogadás?
Kávé és italautomata működtetésében és/vagy bérlésében van aki itt rendelkezik tapasztalattal és esetleg adna nekem tanácsokat? Mire lehet számítani, milyen szerződést kell kötni...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!