Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit vállalkozzon az, akinek...

Mit vállalkozzon az, akinek nincs végzettsége, sem sok kezdeti tőkéje, de szorgalmas és kitartó cserébe? Milyen értéket adhat egy ilyen az emberiségnek, amit szívesen meg is fizetnének?

Figyelt kérdés

Milyen olyan tevékenységet csinálhat valaki, amivel végzettség és nagy kezdeti tőke nélkül, viszont tanulási hajlandósággal és szorgalmas, kitartó munkával, embereknek értéket teremtve akár nettó fél millió ft-ot is kereshet?


Ergo, mi az amire jelenleg szükségük van az embereknek, ezért szívesen fizetnének is, és ezt egy a fentebb említett kaliberű ember meg tudná adni nekik?



2019. máj. 22. 20:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez így működne, akkor itt már mindenki milliomos vállalkozó lenne...
2019. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
TAXI, szexuális dolgok,
2019. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
A burkolónak kifizettem a fele vagyonomat. A villanyszerelőnek a másik felét. A gázos öt percet töltött a lakásban, 40 ezer forintomba került. Az asztalos 400 ezres árajánlatot adott egy beépített szekrényre.
2019. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek öltözöl és prostituálod magad.
2019. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Aki szorgalmas és kitartó, az arra vállalkozzon, amit a legjobban szeret csinálni, ember!
2019. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Attól még, hogy nincs végzettséged, számos olyan értéked lehet, ami számodra mondjuk banális, de másoknak sokat jelent. Nagyon sok vállalkozónak nincs komoly végzettsége, vagy egyáltalán nem azzal foglalkozik, amit tanult.


Mi az, amit szenvedélyesen csinálsz? Mi az, amiben segítettél már másoknak?

2019. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Vállalkozni baromi nehéz. Tanulj meg programozni, a nettó 250 hamar elérhető (Budapest), a nettó 500 pedig 5 éven belül. 100% hogy lesz kereslet 30 év múlva is a programozókra.
2019. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

Ja, csak 5 évente majdnem nulláról újra kell tanulni mindent.


Kérdező, régen a jobbágyok voltak pont ilyenek, mint most te.

Nézd meg, hogy egy élet munkájával mit értek el ők akkor.

Na, ugyanez vár rád is.


Pénz (vagy nagyon jó ötlet) nélkül egyszerűen nincsen semmi.

2019. máj. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Mindjárt befut egy-két network marketinges is :-)


Vállalkozz arra, hogy legalább alap szinten megismered a vállalkozási alapismereteket, meg a piac működését. Félmilliód nem lesz belőle, de legalább némi bukó tanulópénzt megspórolsz magadnak.

2019. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Létező tény: Fel lehet jutni a 0-ról is, úgymond sz&rból vár építés.


1. Igaz önismeret

2. Mikhez értesz s mihez passzol a személyiséged?

3. Fantázia/kreativítás s rugalmasság

4. Ha tudod mik az előnyeid, mikhez értesz, jöhez az informálódás, kutakodás, inspirációs gyűjtés. Majd azok összegzése.

5. Tudd eladni "magad"


Semmi több.

Anno én diákként törött müanyag mappából és egy egy színű sötétítő függöny maradék anyagából +60ft selyemszalagból vettem egy lendületet felfelé. A végeredményen édesanyám rendesen meglepődött.


Idősebb fejjel belemerültem az önismeretbe, céltudatosabb lettem s kialakult mit szeretnék.


Az évek alatt alkotásban nem csak a ceruza s papír létezett már; rengeteg anyaggal, eljárással, kivitelezési formákkal ismerkedhettem meg.


Mindig kinevettek régen, sokszor kaptam ezeket: " mit álmodozol?", "h&lye vagy", "menj egyetemre s tanulj", "művészetből megélni se fogsz tudni"...


Mostanra csak mosolygok, amikor szembe jön velem egy olyan személy, aki leszólt, ráadásul 12vagy több órában melózik minimálért, nyakán az 1-2 gyerek, megviselt és lazán 20-25évvel öregebbnek látszik.


A siker önmagában is felemelő érzés, de úgy hogy tudod honnan az csak fokozza. Bizonyítasz magadnak első sorban s azoknak kik lenéztek/lenéznek (pl kommentbe ).


A fenti 5 ponttal, ha tudsz mit kezdeni, akkor előrébb juthatsz akarattal s szorgalommal.


Ha érdekel linkelek pár hasznos oldalt priviben. (személyiség -> üzleti oldal)


Sok sikert!

Mély elmélkedést kezdetben.

2019. máj. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!