Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Bútorbóltot szeretnék nyitni egyéni vállalkozásra de nem vagyok bolti eladó akkor nemis tudok nyitni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vállalkozás, üzlet, pénz

máj. 24. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
Bak Norbert nevű felhasználó válasza:

De tudsz.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 25. 08:10 Privát üzenet
tudsz

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 26. 11:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyéni vállalkozóként mi a dolgom a kötelező jótállással kapcsolatban?
Egyéni vállalkozásban szeretnék ruházati boltot nyitni. Az üzletben egyenlőre én lennék az eladó. Szükséges ehhez szakirányú képesítés?
Ha én egyéni vállalkozó vagyok és külföldieknek is árusítok, akkor arra vonatkoznak-e valamilyen más jogszabályok mint ha csak belföldön árusítanék?
Vas-műszaki boltot szeretnék nyitni. Kereskedő, boltvezető szakmám van+ élelmiszer és vegyiáru eladói minősítésem. Nyithatok vele ilyen jellegű üzletet vagy kell hozzá a műszaki eladói tanfolyam is?
Szeretnék nyitni egy hot-dog büfékocsit, de nincs vendéglátó eladó végzettségem, hogyan lehetséges ez?
Milyen TEÁOR számmal lehetek bolti eladó egy kereskedésben, ha egyéni vállalkozó vagyok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!