Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az tényleg igaz hogy csak...

Az tényleg igaz hogy csak akkor érdemes egyéni vállalkozó lenni ha legalább havi három millió forintos profitra tudsz szert tenni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
először elegendő pénzed legyen hozzá...a profiton gondolkozni majd ráérsz az első 1-2-3 év után is. a legtöbb vállalkozás az elején úgyis csak a pénzt viszi....kivéve ha valami nagyon hiányszolgáltatást nyújtassz kevés szükséges befektetéssel.
2019. jún. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

NEM igaz.

Nagyon sok piacképes vállalkozás először kicsiben kezdte és aztán egyre inkább fejlődött.

de azt hiszem, a kérdésed igazából költői, hiszen szerintem Te is tudod a választ.

Ha mégsem költői a kérdésed, akkor meg provokálsz :-)

2019. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Havi 3 millió profit egy egyéni vállalkozótól? Jó vicc.


Viszont mielőtt vállalkozásba fognál, nem ártana tisztáznod a profit fogalmát, mert úgy tűnik a kérdés alapján, hogy nem egészen tiszta.


Akkor miért van olyan sok katás EV? Akinek max havi egymillió lehet a bevétele?

2019. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Valahol azt olvastam hogy csak akkor érdemes egyéni vállalkozást alapítani ha vagy havi vagy évi három millió forintos profitot tudsz termelni ...


Persze két különböző dologról van szó , de az az igazság hogy ( legalábbis látszólag ) még évi három millió forintnak a megtermelése is meglehetősen nehéz kihívás lehet sok egyéni vállalkozás számára ...


Amúgy meg egyáltalán nem akarok provokálni és kösz a válaszokat .

2019. jún. 3. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyik sem reális szerintem. Meg lehet termelni havi egymilliót, de ha csak akkor érdemes EVnek lenni, ha képes vagy rá, az ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy csak akkor érdemes elmenni egy céghez dolgozni, ha legalább br 1,2 milliót fizet. Nincs sok értelme, túl általános. Az évi 3 millió profit meg nagyon kevés, annyiért tényleg nem éri meg a szarakodás (könyvelő, adók, idegeskedés).
2019. jún. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
5-ös nem évi, hanem havi 3 milliót írt a kérdező (2_es vagyok)
2019. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Igen, a kérdésben azt írta, aztán kommentbe meg ezt:


"Valahol azt olvastam hogy csak akkor érdemes egyéni vállalkozást alapítani ha vagy havi VAGY évi három millió forintos profitot tudsz termelni ..."


Kiemelés tőlem. Erre írtam, hogy egyik sem reális.

2019. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok, jogos, valóban a későbbi válaszában már évi 3 millióval is beérné a kérdező :D
2019. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen ami azt illeti számomra sem tűnik reálisnak az évi vagy havi három millió forintos profit , főleg ha kezdő " kis " egyéni vállalkozókról van szó ...


Viszont akkor meg lehet előjönni egy kerek profit termelésre vonatkozó számmal , amit ha nem érsz el akkor tönkremész ?


Vagy túl relatív ez a téma hogy ilyen fajta módon lehessen általánosítani ?

2019. jún. 4. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet így leírni: kérdés, kinek mi éri meg?

nyilván egy férfi, aki család nélküli, nagyobb kockázatot bír és profitot vár el, mintha van családja, gyereke, akit el kell tartani.


Jómagam nagyon kicsi vállakozó voltam, kevés bevétellel, mégis 7 éven keresztül el tudtam tartani a gyerekemet belőle, fizettem a lakásrezsit és az adókat. Megérte? Nekem meg, mert elvégezte az iskolákat a gyerekem, szakmát szerzett - valamint én sem voltam megkeseredett munkanélküli, aki hiába adja be az önéletrajzát bárhová, nem veszik fel a kora miatt.

2019. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!