Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kezdjek neki egy vállalko...

Hogy kezdjek neki egy vállalkozásnak? Szerintetek működne egy egyedi ruhákkal foglalkozó, a vásárló által megadott méretekre személyreszabottan szakosodott webshop? Ilyen támogatás létezik?

Figyelt kérdés
Szeretnék idén belevágni egy ilyen üzletbe, ahol általam készített ruhákat lehetne megrendelni, úgy, hogy én készítem el, a megrendelő által megadott méretek szerint. Nem tudom létezik e, ilyen vállalkozásra támogatás, azt sem hogy hol igényelhetem, hogy kezdhetek neki.

2019. jún. 6. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Bármilyen támogatáshoz, kell szakmai végzettség.

Ebben az esetben, ruhaipari, vagy szabó végzettség kell.


Sőt magához a vállalkozás alapításhoz is kérni fogják ezt.

2019. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Most ruhát akarsz csinálni vagy pénzt kérni ?

Webshopot es ruhát csinálni elkezdeni egy jobb mobiltelefon ára tőkével is lehet.


Ha pénzt lejmolni akarsz az más

2019. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A végzettség hamarosan meglesz.
2019. jún. 6. 19:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Webshopot szeretnék csinálni, ahol ruhákat értékesítek.
2019. jún. 6. 19:24
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Méretre varrt ruhát webshopból? Soha.
2019. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5

Miért?

2019. jún. 6. 19:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy magára valamit adó varrónő próbál, azért. Még úgy is, hogy ő mér meg és figyel... Egy mértre készült, egyedi darab nem olcsó, a fenének lenne kedve kukázni.
2019. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
wix.com-ra felmész van webshop készítő, de vannak magyar oldalak is.
2019. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha megvan a varrónő vagy szabo végzettsged, foglalkozhatsz varrással. Bejelentkezel munkanélkülibe. Keresel egy könyvelőt, elmondod mit akarsz. Ő elintezi a vállalkozás elindítását. Perkalsz neki pár tízezret, befizeted a kamarai tagságot, meg a katát ami jelenleg 40000/hó. Innen indulhat a vállalkozás, kb 3-4het az átfutása nálunk, gondolom megyénként változik. A munkaügyiben jelenleg lehet igényelni friss vállalkozásra támogatást. Ez hat havi, és már nem emlékszem pontosan, de kb 120-130 ezer volt egy hónapra. Persze pályázni kell, de nem volt bonyolult elintézni. Ha ilyenben gondolkodsz, inkább egy személyközpontúbb megoldást keresnék, pl hogy lehet rendelni a típustervek közül, de egyedi anyagokkal...Az, hogy valaki otthon valahogy (nem szakszerűen) leméri magát, te az alapján varrsz valamit, amit fel se tud próbálni...kicsit necces. De nem lehetetlen. Csak előtte varrni kell egy csomó mintapeldányt referenciának. Szóval van kezdeti költsége mimdennek. Es még egy jó ideig ha jól értem kezdő varrónő leszel. En valami egyszerübben kezdenem, amibe pénz is van. Pl gyerekcuccok. A szülők eszméletlen penzeket fizetnek ki baba agyneműért, rácsvédőért, ovis derékaljért, textilhintáért és egyéb cuccokert...ebben több lóvét látok. Sok sikert!!!
2019. jún. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kata 40/hó?

Ma is tanultam újat.

2019. jún. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!