Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Érték megőrzőt szeretnék csinalni, mire kell figyelnem?

Balatoni strandon csinalok vizibicikli kolcsonzot es sok vendegunk, erthetoen nem akarja bevinni magaval a taskajat, telefonjat penztarcajat stb, ezert nalunk hagyjak. Meg nem volt eddig szerencsere ebbol semmi problema, de nem is szeretnem, hogy legyen, ezert azon gondolkoztam, hogy tennek egy zarhato szekrenysort a kölcsönző mellé.

Na most ez megint egy vallalkozasi tevékenységnek szamit? Kell e felvenni balamilyen tevekenysegi szamot a vallalkozasba? Kell e ehhez kamera? Mi van akkor, ha nem jonnek a bent felejtett holmikert? Stb

Ha esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban, akkor azt nagyon megkoszonnem, ha leirja nekem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: értékmegőrző, széf, kölcsönző, Balaton, biztonság, lopás, lopásvédelem

jún. 12. 12:23  Privát üzenet  

A válaszok
A könyvelőd miért nem kérdezed meg? Itt szerintem nem sokan tudnak erre hivatalos választ adni, meg ne az itteni vélemények alapján nyiss valamit.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 13:02 Privát üzenet

1-es, pont nem jó helyre küldöd: egy könyvelőnek miért kellene tudnia, hogy az értékmegőrő milyen feltételeknek kell, hogy megfeleljen?

Kérdező: szerintem önkormányzat kereskedelmi osztályon elvileg tudnak válaszolni rá, de előtte a neten is keresgélhetsz előírásokat.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 12. 13:12 Privát üzenet

Külön pénzt kérnél az értékmegőrzésért? Mert ha igen, akkor újabb ÖVTJ/TEÁOR kódot kell felvenni, azt szintén ütni a pénztárgépbe, nyugtatömbbe írni vagy számlát adni róla.

Ha úgy mond bele van építve az árba, vagyis ha egy óra vízibicajozás ideje alatt le lehet tenni a kis zárható rekeszbe a telót, akkor nem kell semmit sem tenned.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 13:58 Privát üzenet

"Mire kell figyelnem?"

A biztonságra. :D

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 13. 16:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Katás vállalkozó vagyok és szeretnék egy webshopot is indítani. Mire kell nagyon figyelnem?
Útnyilvántartás kapcsán mire kell figyelnem?
Mielőtt befektetném a pénzemet egy induló vagy már működő vállalkozásba mire kell figyelnem, honnan tudhatok meg többet a befektetés menetéről?
Egy ismerős szeretné ha nevemet és adataimat adnám egy cég alapításához. Mire kell figyelnem?
Ha szeretnék Angliában Cannabis seed-et árulni akkor mikre kell figyelnem?
Papír bolt nyitásánál mire kell figyelnem hogy minden rendben legyen egy esetleges Nav vagy bármilyen ellenőrzésnél?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!