Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Van egy picike üzletem. Ezt nyithatnék benne?

Megyek majd az ANTSZ-hez tudom.. De még csak az elején vagyunk, ötletelünk. Picike helyiség, egy wc-vel. Lehetne ott nyitni szerintetek egy olyan pékséget hogy nem lenne ott sütés, csak árulnám a pékárút? Raktár sincs. Mosogató lesz majd. Köszi!

jún. 12. 12:27  Privát üzenet  

A válaszok
Èlemiszernél két bejáratnak kell lenni, egyik ahol az árú jön a másik ahol a vásárlók.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 12. 12:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem lehet pékárus? Semmi ami élelmiszer?😲 És a kis fornettis boltok??

# 2/5Időpont jún. 12. 12:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert pici fornettis boltoknál 1 bejáratot látok, max 2 vevő fér be akkorák azok a boltok.

# 3/5Időpont jún. 12. 12:47 Privát üzenet

Nem értek hozzá, de szerintem Fornettis lehetsz, mindenféle bódéban is árulnak péksütiket, még egy pékség mintabolt is van a közelben, igaz az csak kiadóablakos.

A munkahelyem előtti kisbolt is egy kis bódé egy bejárattal, ő is árul Fornettit plusz élelmiszereket, italokat.

Ha megéri nyitni ilyet arrafelé, akkor kérdezz rá az illetékeseknél

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 12. 13:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindenképp megkérdezem, csak még ötletelünk.

# 5/5Időpont jún. 12. 13:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan nyithatnék kertészetet?
Milyen olyan vállalkozást nyithatnék amivel én magam egyedül foglalkozom később sem lesz szükség több emberre?
Mi legyen új üzletem neve? Konkrétumok lent.
Mozit hogy nyithatnek? Milyen feltételei vannak? Kb mennyibe kerülne?
Nyithatnék úgy egy üzletet h egyéni vállalkozó vagyok?
Múzeumot / kiállítást megérheti nyitni? Egyáltalán mint magánszemély, vállalkozó nyithatnék?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!