Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen feltételekkel árulhatok...

Milyen feltételekkel árulhatok szépségápolási termékeket fodrász szalonomban?

Figyelt kérdés

Ha például waxokat, samponokat stb... szeretnék árulni kell bármilyen engedély? Próbáltam tájékozódni az interneten, de semmmi érdemlegeset nem találtam.


A tevékenységi kör Fodrászat, szépságápolás. Így tudok árulni termékeket, vagy esetleg fel kellene venni valamilyen más tevékenyési kört is? Illetve ha szeretnék üdítőket is árulni, arra milyen szabályok vonatkoznak?(kft)



2019. jún. 21. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az üdítőt azt konkrétan tudom: ahhoz raktárod is kell, hogy legyen. Hiába dobozos üdítőt árulnál (vagy palackosat) és fel nem bontod, de akkor is raktár kell hozzá.

De önkormányzat kereskedelmi osztályán - már ha van nálatok ilyen - megmondják.

2019. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 21. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel kell venni a kft tevékenységei közé a megfelelő teáorokat, önkormányzatnál be kell jelenteni a kereskedelmi tevékenységet, és meg kell fizetni a díját.
2019. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. kell online pénztárgép
2019. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!