Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szobafestő vállalkozást...

Szobafestő vállalkozást belehet indítani szórólapozással?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szórólapozással beindítani szórólapozó vállalkozást lehet.
2019. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor téged azok fognak hívni akik 1,5 m2-et akarnak felfesteni, azonnal, féláron, meg festéket hoznak majd (ami kiderül hogy 10 éves pincében felejtett beszáradt sz*r), aztán hívogatnak majd mert pistike a dömperével meghúzta a falat, menjél vissza garanciába javítsd ki.

Fővállalkozókhoz kell bekerülni ahol egyszerre több ezer m2-et kell lefesteni.

2019. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy fővállalkozot nem ismerek. Így rá mennék a családi házakra és panelekre.
2019. jún. 30. 10:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Fővállalkozót*
2019. jún. 30. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

En inkabb Facebook csoportokban hirdetnek.

Pl keress egy adok-veszek csoportot a varosodban, keruletedben es ird ki hogy festo munkat vallalsz.

Az elso nehany munkat a legnehezebb megszerezni mert nincs ajanlasod. Kesobb majd ajanlgatnak az emberek akiknek dolgoztal.

Menj be a festekboltba es kerdezd meg hogy ok ajanlanak e festot az embereknek illetve ott hagyhatsz e naluk nehany nevjegykartyat.

Kisebb helyi boltoknal is lehet latni hirdetest hogy valami elado vagy szolgaltatast hirdetnek.

Felhivhatsz nehany nagy epitoipari vallakozot hogy alkalmaznak e alvallalkozokat.

Ha van komuves, burkolo ismerosod akkor beszelj veluk, lehet van kuncsaftjuk akik vakolas, burkolas utan festot keres, kesobb te is tudod oket ajanlani egy kuncsaftodnak.


En kulfoldon elek es hetvegente csinalok festest maszekban.

Nincs itt sok ismerosom aki ajanlana ugyhogy a social mediat hasznalom. Iden nem nagyon posztoltam, csak 1-2 alkalommal tavasszal de volt akinel tavaly dolgoztam es iden is hivott festeni, o ajanlott a szomszedjanak akinel szinten volt nehany kisebb festes.

Meg mindig megtalaljak a regi posztjaimat es neha hivnak, irnak hogy adjak arajanlatot.

En a helyi festekboltnal beszeltem a bolt vezetojevel es o is odaadta mar a telefonszamomat nehany embernek akik festot keresnek kisebb munkakra.


Szerintem Magyarorszagon meg konyebb elindulni festokent most mert keves a konkurencia, sok festo kulfoldon van.

Itt meg nagy a konkurencia mert Magyarorszagnal joval szegenyebb orszagokbol jovo kulfoldiek nagyon olcson vallalnak festest.

2019. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!