Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Interneten osztok meg tippmix...

Interneten osztok meg tippmix tippeket amiért fizetnének nekem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Paypalon keresztül fizetnének de gondolom nekem ebből adóznom kell? Hogyan? Mennyit?


18 éves vagyok nem értek ilyesmihez.



2019. júl. 14. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
..és hol találsz olyan balekot aki ezért fizetne?
2019. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen
2019. júl. 14. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondja igen xDDDD

Ha annyira király csávó vagy, akkor miért nem játszol nagy téttel és semmi szükséged nem lenne apróra az emberektől? Ja hogy...

2019. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja hogy annyit ért az a komment mint az igenem?

Ja hogy nem 1 meccsről beszélünk naponta hanem 10ről?

Ja hogy bankroll managementen alapul?

Ja hogy ez hosszútávú befektetés?

Ja hogy te is magyar vagy?

2019. júl. 14. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Sötét vagy fiam nagyon. Nézz utána hány ilyen oldal létezik és mire vitték...Találni mindig fogsz 1-2 jóhiszemű marhát aki bedől neked, de abból nem fogsz megélni. Ez már lejárt lemez
2019. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hosszú távú befektetés xD sírok. :D
2019. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyílván én vagyok a sötét nem az, aki egy oda nem illő kérdéssel válaszol egy kérdésre. Keserű lehet az életed. :)
2019. júl. 14. 15:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Biztos cigiszünet van a gyárban :D
2019. júl. 14. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Vállalkozás kell hozzá
2019. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vállalkoznod kell, de a szerencsejáték ingoványos terület, állami monopólium, ezzel nem játszanék.

Az a másik, hogy mi alapján adsz tippeket - ha bennfentes vagy, akkor kapcsolatban állsz a maffiával, ha pedig csak józan paraszti ész alapján (aminek a számításait a sportfogadási maffia gyakran keresztülhúzza), azért miért fizetne bárki is.


Javaslom, keress egy másik területet, amin vállalkoznál, ez túlságosan sikamlós és véleményes.

2019. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!