Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki belekezdett egy vállalkozásba és nagyon bejött neki?

Figyelt kérdés

Amire senki sem gondolt volna, hogy sikeres lett, akár online kereskedelemben, akár fizikai boltban.

vagy az embert tartottátok lütyőnek és mégis megmutatta.

milyen vállalkozást kezdett és hol.



2019. júl. 23. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van hidegburkolo
2019. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szobafestő volt, aztán saját vállalkozást indított. Ma már csak a munkát szervezi, nem ő végzi el a munkát, hanem az emberei. Annyira jól meg, hogy évek óta tele vannak megrendeléssel. Szóval nem is kell semmi különlegeset kitalálni :)
2019. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy mennyire jött be neki, de egy ismerősöm számítógép boltot és szervízt nyitott pár éve. Én akkor azt gondoltam, hogy manapság már senki nem vásárol számítógépet fizikai boltban, de végül csak működik (nem gazdagok, de nem élnek rosszul).
2019. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fodrasz ismerosom, eleg sutanak tartottam mindig, de megis sajat uzlete van, amibol szepen megel, ugyesen viszi. Es hatszel nelkul hozta ossze.
2021. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!