Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Van olyan ismerősötök, aki belekezdett egy vállalkozásba és nagyon bejött neki?

Amire senki sem gondolt volna, hogy sikeres lett, akár online kereskedelemben, akár fizikai boltban.

vagy az embert tartottátok lütyőnek és mégis megmutatta.

milyen vállalkozást kezdett és hol.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vállalkozás, üzlet, siker, online, webshop, kereskedelem, buusiness

júl. 23. 08:32  Privát üzenet  

A válaszok
Van hidegburkolo

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 23. 09:02 Privát üzenet
Szobafestő volt, aztán saját vállalkozást indított. Ma már csak a munkát szervezi, nem ő végzi el a munkát, hanem az emberei. Annyira jól meg, hogy évek óta tele vannak megrendeléssel. Szóval nem is kell semmi különlegeset kitalálni :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 23. 09:22 Privát üzenet
Azt nem tudom, hogy mennyire jött be neki, de egy ismerősöm számítógép boltot és szervízt nyitott pár éve. Én akkor azt gondoltam, hogy manapság már senki nem vásárol számítógépet fizikai boltban, de végül csak működik (nem gazdagok, de nem élnek rosszul).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 23. 09:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beszállnál egy vállalkozásba, aminek elsősorban csak a garázs adhatna otthont?
Ha egyszer belebuktam egy webfejlesztői egyéni vállalkozásba, akkor az nem nekem való?
Jogosan félek belevágni egy vállalkozásba? Tudtok bármit hozzáfűzni, biztatni?
Ha egyéni vállalkozóként szeretnék elindítani egy webshopot és beszervezek magam mellé valakit, aki az ügyfélszolgálati funkciót tölti be telefonon, akkor hogy érdemes Őt...
Milyen vállalkozásba kezdenétek ha lenne hozza 4.5 millió kezdő tőkétek?
"Büfészakos" diplomával, különösebb szakképzettség nélkül milyen vállalkozásba kezdjek?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!