Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit kell tennem, hogy a Noé...

Mit kell tennem, hogy a Noé állatmenhelyen önkéntesen dolgozhassam, úgy hogy engem a rehabilitációs rész érdekelne főleg? Lehet, hogy főleg azt csinálnám ott? És mit kell tudni hozzá? Ott elmondják?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és 50 óra önkéntes munkát kell eltöltenem valahol, így én a menhely mellett döntöttem. Utána olvastam, és főleg az állatok rehabilitációja érdekelne (meg persze a kutyasétáltatás :). Lehetne hogy csak az állatok rehabilitációjával, szocializálásával foglalkozom, vagy ehhez külön kellene valami?

Azt tudom hogy csak 16évesen mehetek, de 2hónap és betöltöm, tehát az letudva :)

És még annyit, hogy szombatra is kell szülői beleegyezés, vagy csak hétköznaponként?



2014. dec. 16. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Rehabilitációt nem nagyon fognak engedni. 17 vagyok, szintén nagyon szerettem volna ezt az 50 órát állatmenhelyen eltölteni, nekem nem jött össze. Az állatmenhelyek nem nagyon szeretnek 18 éven aluliakkal együtt dolgozni, mivel övék a felelősség, ezért szülői beleegyezés tudtommal mindenhová kell, és sok helyre felnőtt kíséret is, ha jól láttam. De egy frissen menhelyre került állattal kizárt, hogy foglalkozhass, az még a tapasztalt felnőtteknek is kockázatvállalás.
2014. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy mivel megvan a kiszemelt menhely, ezért olvasgass utána a dolgoknak, majd ha van még kérdésed, ami tisztázatlan maradt, akkor hívd fel őket, és úgy egyszerűbben képet kapsz a dolgok menetéről.
2014. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!