Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek, ha nem tudom erre...

Mit tegyek, ha nem tudom erre alapozni a jövőmet?

Figyelt kérdés
Az életem az állatok, főleg a kutyák, majd most lesz lassan két éve, hogy önkéntes állatvédő vagyok a helyi menhelynél. Egész életemben tudnám ezt csinálni, de ugye ez csak önkéntes munka. Mindig is ez volt az ami őszintén érdekelt és akartam, hogy segíthessek rajtuk, és foglalkozhassam velük szóval nincs B tervem a munkát illetően. 20 éves vagyok már és mivel ebből nem élek meg, most ott vagyok ahol a part szakad.

2017. jan. 19. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ha az orvosi túl nehéz neked, tanulj esetleg kutyakozmetikusnak vagy állatorvos asszisztensének. Tudom, nem ugyanaz, de dolgozhatsz állatokkal :)
2017. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát 10-es válaszoló, elhiszem hogy neked jól esik kioktatni és rámutatni a hibákra, de azzal se nekem nem nyújtasz segítséget, se te nem lettél több tőle. :D
2017. jan. 20. 15:11
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Én meg elhiszem, kiskomám, hogy fáj a valóság, de ettől szintén nem leszel előrébb. Nagyon sok hasznos tanácsot kaptál: légy állatorvos, vagy állatorvosi asszisztens, esetleg környezet/természetvédő (az pl szakma is), stb, de felőled még mindig csak a szirupos önsajnálatot halljuk. 20 évesen bakker! Egy tinitől aki pályaválasztás előtt áll, mondván mit tanuljon tovább, még elviselhető az ilyen nyinnyogás, de egy 20 éves felnőtt embertől kicsit kiábrándító. Állj a sarkadra végre és kezdj el élni a Nagybetűsben.
2017. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Válaszolhatnék, de hagyom inkább legyen igazad.
2017. jan. 20. 18:42
 15/17 anonim ***** válasza:
14%

Hát ha mindent így oldasz meg az életben, nem csodálom, hogy ott tartasz, ahol a part szakad :D


Egyébként ha a kutyák a mindened, miért nem mész el kutyakiképzőnek kutyaiskolákba? Akkor aztán foglalkozhatsz unásig a kutyákkal.. meg a gazdáikkal.

2017. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt, állatot menteni nagyon szép dolog elég szomorú, hogy az ilyet nem fizetik meg. Ne is mondj le róla, ez becsülendő.

És ne foglalkozz azokkal se akik itt lehúznak, arc-név nélkül mindenkinek megy.

Külföld neked nincsen tervben? Ott több a lehetőség.

2017. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

a menhelyeken mindig foglalkoztatnak 2-3 embert úgy, hogy fizetést is kap(persze kb csak minimálbért) ha neked ez megfelel, akkor próbálkozz ilyen irányba.

másik lehetőség: nem írtad le, hogy milyen tantárgyak, szakmák iránt érdeklődsz, de kereshetnél olyat, amit otthonról is lehet végezni, befogadnál pár ideiglenes kutyust és foglalkoz6nál velük szinte egész nap(persze amikor nem dolgozol)

harmadik pedig h éjszakás műszakot vállalsz és így napközben kutyázhatsz.


én már többször lejátszottam magamba ezt a problémakört és mindig arra jutottam, hogy inkább tanulok olyan szakmát, ami iszonyú jól keres/ha összejön vállalkozásokat csinálok és inkább fizetek olyan embereket, akik foglalkoznak a menhelyi kutyákkal. nekem ez az életmód túl bizonytalan lenne és ezért nem tudnám magam jól érezni. :/

2017. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!