Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az utcánk végén a úttest túl...

Az utcánk végén a úttest túl oldalán van egy intézmény, ahol sajna gyakran ütnek el cicákat és kutyát is néha?

Figyelt kérdés
Van nekik egy kertészük, megtudtam, hogy ö szokta elvinni a tetemeket és komposztba rakja öket. Ez hogy müködik? (Biologialiag) Nem veszélyes ez így? Legális?

2017. nov. 22. 17:18
 1/2 anonim válasza:
81%
Logikusan cselekszik a bácsi mivel a test gyorsan lebomlik és végül abból is komposzt lesz. Legálisnak nem legális mivel az útszéli állattetem veszélyes hulladéknak számít és illő pénzekért szállítják el az erre szakosodott cégek. Ott elégetik vagy egyszerűen ott is megy a komposztba csak éppen már pénzért. Szerintem a józan paraszti ész alapján jár el a gondnok.
2017. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Szegény, jo idegzete lehet. Nem ezért alkalmazták de öt kérték.meg erre. Nem irigylem.
2017. nov. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!