Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kutya, hogy tud szétmarcan...

Egy kutya, hogy tud szétmarcangolni halálra egy embert?

Figyelt kérdés
Ma láttam a hírekben, hogy 2 nagytestű kutya halálra marancolt egy embert, majd egy gödörbe húzták a testet. Hogy tudják úgy szétmarcangolni,hogy az embert magatehetetlen állapotba kerüljön és ne tudjon védekezni? Tényleg érdekel, nem provokáció mielőtt bári félreértené.

2021. aug. 23. 12:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
22%
#21 Nincs itt semmilyen kettős mérce. Ellenkezőleg, én a te hasonlataidat érzem csúsztatásnak. Szerinted egy gyerek ugyanannyira hasznos, mint egy kutya? A barátság milyen környezeti terheléssel jár? A hobbi megválasztásakor nem lehetünk környezettudatosak? Ugyan már.
2021. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
38%

Nahát mennyi kutyagyűlölő :D

Jöttem én, aki meg az együgyű, buta gyereket utálja :D Hányok tőük, a kutyák legalább okosak :)

2021. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
32%
A kutya attól még nem okos, hogy megtanítottad leülni és épp nem szarik oda ahol épp rájön a dolog. Megsúgom kb egy 3 éves gyerek értelmi szintjén rekednek meg. Sajnos a kutyát könnyebb szeretni, hiszen nem felesel, nem akaratoskodik, nincs szava, hiszen még kifejezni se tudja magát. Uralkodás mániásoknak, kisebbségi komplexusban küzdőknek, magányos "lúzereknek" akik nehezen találnak barátokat ideális választás
2021. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
72%

"Azért ne hasonlítsuk már össze a saját utódodat egy együgyű, buta állattal."


Miért ne hasonlíthatnánk össze? Szent dolgokról beszélünk? Igenis össze lehet hasonlítani. Nyilván a gyerek nagyobb dolog jóval, mint a kutya, de az indokok, amiket a kutyák ellen felhoztál, ugyanúgy felhozhatók a gyerek ellen is, tehát ez a kettős mércéd. Egy embernek jóval nagyobb az ökolábnyoma, mint bármilyen állatnak, és a gyerektartás többe kerül, mint az állatartás. Az egyiket ezért csinálod, a másikat azért, de ez a hátrányaikon és azok mértékén nem változtat.


Akár tetszik, akár nem, a kutya evolúciója egybefűződik az emberével és az ember fejlődésének szerves része volt ez a szimbiózis. Az emberek nagy részében ösztönös vonzódás van a kutyák irányába. Ha egy kisbaba meglát egy kutyát, az esetek nagy részében ő is megmosolyogja. Ígyhát teljesen természetes, hogy az emberek egy része igényt tart a kutyák társaságára. Benned ez nincs meg, de felesleges úgy csinálnod, mintha ez lenne a normális. Emiatt nem is érted ezt a kapcsolatot és az együgyű fejeddel azt hiszed, hogy a gazda azt érez a kutyája iránt, mint egy másik ember iránt és ezért pótlék a számára. Holott nem, egy állat iránt érzett szeretet teljesen más érzés. Egy ember szeretetét nem lehet pótolni egy állatéval, de az állatét sem egy emberével. Aki nem egyszerű, mint a faék, az képes megérteni mindkettőt, egymástól függetlenül.


Irányításmániáról sem beszélhetünk, mert nem minden kutyát könnyű irányítani. A kutyát nevelni kell, hogy ne nőjön a fejedre és ne kanászodjon el. Egyáltalán nem egyszerű irányítani.


Barátokat tartani önmagában nem környezetszennyező, de kutyát tartani sem az, mert már elmondtam, hogy az emberi húsfeldolgozás maradékait eszik, amik mennének a lefolyóba. Vagy te talán megeszed a szarvasmarha beleit, vagy bőrét, háját? Ezek sűrítményéből készül a kutyatápok nagy része.


Itt mindössze arról van szó, hogy lelki fogyatékosként feldühít az, amit ebből a rendellenességedből adódóan nem értesz, ezért minden nevetséges indokkal próbálod feljogosítani az ellenszenvedet. Környezetszennyezés? Meg a lóf@szt. Nem lenne egyszerűbb bevállalni, hogy csak nem csíped a kutyákat, csak mert.

2021. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
45%

24 Nagy szamár vagy, egy személynek tulajdonítod az összes olyan hozzászólást, amivel nem értesz egyet, pedig világosan látható, hogy minimum két emberrel vitázol.

Kezdettől igyekszel érzelmi síkra terelni a diskurzust, és nyíltan sértegeted, aki nincs oda a kutyákért. Lehet, hogy ezért a gazditársaid felpontoznak, de ettől még nem leszel korrekt vitapartner.

2021. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
50%

Hogy jöhetett egyáltalán fel egy kutyatámadásos,halás esetes kérdéshez a gyerektéma?

Ha valaki nem akar gyereket ne szüljön,ne csináljon fel senkit,jobb is.

De ne kelljen már még kutya témákban is gyerekekről beszélni,meg gyerek utálók faszssgait hallgatni.


"Egy kutya, hogy tud szétmarcangolni halálra egy embert?"


Kit érdekel a gyerek téma ebben az esetben,kit érdekel az öko lábnyom és az egyéb fszságok.

KUTYA támadás.Halál,sérülések,neveletlen kutyák,stb.

2021. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
39%
26 Úgy jönnek ide ezek a témák, hogy a kutyatámadás kapcsán szóba került a kutyatartás, miután az egyik bősz gazdi párhuzamot vont a kutyatartás és a gyerekvállalás közt. Látod, nem olyan bonyolult ez.
2021. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
60%

25. Pont lexarom hányan vagytok. Nem embernek válaszolok, hanem külömböző pontokra. És nem én vittem érzelmi síkra a dolgot. Hagy idézzek az előttem szólótól:


"Uralkodás mániásoknak, kisebbségi komplexusban küzdőknek, magányos "lúzereknek" akik nehezen találnak barátokat ideális választás "


Tehát erről ennyit.


"Úgy jönnek ide ezek a témák, hogy a kutyatámadás kapcsán szóba került a kutyatartás, miután az egyik bősz gazdi párhuzamot vont a kutyatartás és a gyerekvállalás közt."


Nem barátom, nem ez történt. Olvasd vissza a válaszokat. Úgy kezdődik, hogy már jött egy "utálom a kutyákat" teljesen random válasz, amire senki nem is válaszolt, viszont aztán jött a vadbarom, aki elkezdte szapulni a kutyatartókat, hogy hámekkoraazökolábnyomaamúgyis, meg hasonlók és, hogy minek tartanak kutyát, mert környezetvédő nem tart kutyát. Így jött fel a kutyatartás témája. Erre írtam válaszul, hogy még egy csomó minden másnak van ökolábnyoma, köztük az embereknek is.

2021. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
43%
21. A környezet számára semmivel sem hasznosabb. Márpedig te jöttél a környezettel.
2021. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
17%
gyerek < Kutya
2021. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!