Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kutya, hogy tud szétmarcan...

Egy kutya, hogy tud szétmarcangolni halálra egy embert?

Figyelt kérdés
Ma láttam a hírekben, hogy 2 nagytestű kutya halálra marancolt egy embert, majd egy gödörbe húzták a testet. Hogy tudják úgy szétmarcangolni,hogy az embert magatehetetlen állapotba kerüljön és ne tudjon védekezni? Tényleg érdekel, nem provokáció mielőtt bári félreértené.

2021. aug. 23. 12:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
29%

Nem szólom le, aki szeretetből kutyát tart, és megértem a szempontjait. Viszont úgy gondolom, hogy feleslegesen sok kutya él körülöttünk, például nemrég kirándulás közben találkoztam két nővel, akik öt kutyával járták az erdőt. Értem én, hogy aranyosak meg minden, de a gazdáiknak nyilván meg sem fordul a fejében, hogy mekkora környezeti terhelést jelent ennyi kutyát tartani. Ez bizony indokolatlanul sok.

A meglévő kutyákról a gazdáik gondoskodjanak továbbra is szeretettel, de lehetőleg ne szaporítsák őket, és ha elpusztulnak, ne vegyenek újat. Aki feltétlenül kutyát akar, inkább kisebb testűt (és fogyasztásút) válasszon.

2021. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
63%

Honnan veszed,hogy azokat ők szaporították? Ítélkezel anélkül,hogy nem is ismered őket,csak láttál náluk 5 kutyát és rájuk nyomtad a környezet terhelő bélyeget.

Rengeteg kutya van menhelyen.Azok élnek,életük végéig ott vannak bent,egészséges kutyát menhely nem alatat.

Az emberek többsége ezeket a kutyákat befogadja.Édes mindegy,hogy hol "szennyezi a környezetet",nem? Legalább jó helye volt,és figyeltek az igényeikre,vitték őket sétálni,ráadásul erdőbe szóval nem 5 percre vitték őket a háztömb körül.


Plusz,hagyd már békén a kutatásokat a környezetszennyező dumáddal.Minden szarság mellett nehogy már a kutyatartás legyen a legnagyobb problémád,főleg ha valaki ennyire tisztességgel csinálja.Ha ott is hagyja valahol mert kifogy a zacskóból (én jártam úgy,este a másik sétánál vittem úgy pluszban,hogy felszedhessem..),a szar lebomlik.


Ellenben a rengeteg szemét például nem bomlik.Arról talán a kutyák és a kutyások tehetnek? Nem.Ezerszer környezet szennyezőbb a vízeinkben,a földön és minden helyen a szemét.


Amúgy sem lehet mindent környezet szennyezésben mérni.Neked sem kellene létezned,és egyiküknek sem,ha a környezet szennyezést nézzük,az embernél nem létezik környezet károsabb létforma..

2021. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
65%
**kutyásokat,nem kutatásokat..
2021. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
32# Annyira ostoba vagy, hogy nem fogod fel, hogy nem a kutyakaki miatt környezetszennyező a kutyatartás, hanem mert a húsevők etetéséhez rengeteg vágóállatot kell tenyészteni.
2021. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
34. Nem tenyésztenek külön állatot a kutyáknak te szerencsés, az emberi fogyasztásra szánt állat nyesedékéből készül a kutyakaják nagy része. Ami menne a lefolyóba.
2021. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!