Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lesz az állatokkal?

Mi lesz az állatokkal?

Figyelt kérdés

Most, hogy megtámadta Oroszország Ukrajnát mindenki menekül, sokan hátrahagyva az állataikat...

Szerintetek nagy részük el fog pusztulni?


2022. febr. 24. 12:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha menni kellene, a kutyaimmal egyutt mennek... es aludnek akar a kocsiban valami erdoben veluk. Csaladtagok.
2022. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen egyértelmű,hogy mi lesz velük.Meghalnak,eleresztik őket (és javarészük úgy is meghal),megeszik egy részüket..

Mintha tudnának velük bármit is igazán kezdeni,még magukkal se tudnak nem hogy az állatokkal

2022. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
A macskát nem kell félteni! Simán megél a vadonban is!
2022. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Ebbe én is belegondoltam, nem tudom, miért támadjátok a kérdezőt... Szomorú, mert megint az ártatlanok szenvednek, igen, köztük az állatok is, akik most fel sem fogják, mi történik. Én ha menekülnék, biztos az állataimmal tenném, szerencsére igen aprók, nem lenne bonyolult vinni őket is.
2022. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
#14 Hiszed te. Első körben ha van hova menekülni még működik is, de ha megindul a tömeg, és csak menekült táborba tudsz menni, ahol még az emberek ellátása is gond, simán nem fogják beengedni a kutyád, macskád, akármid, vagy ha be is engedik etetni már nem fogják. Itt emberek százezreiről beszélünk, ha csak minden tizedik visz egy állatot, akkor is több tízezer.
2022. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, egy kicsit visszaadtad a hitem, hogy azért vannak emberek, akiknek az állatok is eszükbe jutnak.

Szoktam ilyeneken gondolkodni én is, pl. mikor nagyon hideg a tél, hogy mi lehet az erdei-mezei állatokkal.

Sajnos biztosan sok házi és vadállat is el fog pusztulni. De azért bízzunk az állatok ösztöneiben.

2022. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van, 17-es.

De ne csodálkozz, magam is tapasztalom, hogy teljesen korrekt választ adok, és simán lepontoznak.

Nem érdemes ezzel foglalkozni, csak magad idegesíted fel.

2022. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
15.: Szerencsére nem kutya, nem macska, tényleg nagyon apró lényekről beszélünk, sosem kérném, hogy más etesse. Viszont nem rosszallásból vagy ítélkezésből írtam amit, megértem, hogy nem jókedvükben hagynak most ott hátra az emberek mindent.
2022. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező, ezen a képen, ahol a kijeviek a metróba menekültek, a bal oldalon látod, hogy valaki a cicáját is magával vitte:

[link]

Nyilván, az ember azért tart állatot, mert szereti. Így amíg csak lehet, próbálja menteni őket.

Nekünk hasznonállataink (is) vannak, ha menekülni kéne, kiengedném őket a kertbe, kb. 4000 négyzetméter, sokáig meglennének, a jó Istenre bíznám őket, mást nem tehetek.

Hacsak lehet, a kutyánkat vinnénk, jól nevelt kutya és nagyon szeretjük.

A hobbiállatok... hát, ez a legnehezebb kérdés. A halakat nem tudnám vinni, több nagy akváriumom van, illetve tartok pókokat, ők a helyükön maradnának, sokáig kibírják, amíg a fűtés le nem áll... mert akkor meghalnak ők is.

Akinek pl. madara van, azt se nagyon lehet ilyen időben vinni...

Szóval mindent megtennék az állataimért, de ha köztük és a családom között kellene választani, a családomat választanám, szerintem ez a normális.

Sajnos a háború ilyen. Nemcsak állatok pusztulnak el, emberek is meghalnak :( Nagyon sajnálom az állatokat, de az embereket azért jobban.

2022. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
7%
Es aki vinne állatot, az más országba hogy vinné be? Még az embereket se fogják beengedni, szerintetek miert van a magyar hadsereg is a keleti határhoz rendelve?
2022. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!