Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lesz az állatokkal?

Mi lesz az állatokkal?

Figyelt kérdés

Most, hogy megtámadta Oroszország Ukrajnát mindenki menekül, sokan hátrahagyva az állataikat...

Szerintetek nagy részük el fog pusztulni?


2022. febr. 24. 12:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%
19# Ez de szép volt : "Nekünk hasznonállataink (is) vannak, ha menekülni kéne, kiengedném őket a kertbe, kb. 4000 négyzetméter, sokáig meglennének, a jó Istenre bíznám őket, mást nem tehetek."
2022. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%
#20 szerinted ha a sziriaiakat (akik nem is europaiak) is befogadta minden europai orszag (igen, Mo is) akkor az ukranokat (akik ugye europaiak) majd nem fogjak?
2022. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%

Egy kutyát vagy macskát nem olyan nehéz magukkal vinni, amit a 19-es linkelt, ahhoz hasonló képet láttam én is, hogy hordozóban viszik.


Szerintem aki tudja viszi magával. Sajnos a haszonállatokat nem lehet, gondolom elengedik őket.

2022. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%
2022. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
94%

A kisebb hobbiállatokat megpróbálják magukkal vinni / rábízni a még ottmaradó szomszédokra, ismerősökre (nem az egész lakosság menekül), végső esetben szabadon engedni és boldogul ahogy tud.

Haszonállat... - a "vidéki" ember sokkal nehezebben mozdul, hagyja ott a házát, földjét, jószágait, szerszámait amiért egész életében dolgozott. A "parasztember" a világháborúk idején is művelte a földjét. A régóta háborús konfliktusövezetekben is azt látod, hogy a termőföldek többsége művelve van.

Ha muszáj akkor megpróbálja a jószágot még lábon eladni annak aki marad. Ha őrizetlenül otthagyja, akkor meg valamelyik ottmaradó befogja és berakja a sajátjai mellé. Egy sertés, vagy szarvasmarha nem lófrál sokáig gazdátlanul mert értéket képvisel.

2022. febr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%

Sokan viszik magukkal, nálunk pl. most kifejezetten könnyítettek az ukrajnai menekültek kedvéért az állatok behozatalán.

Amit otthagynak, azoknak egy része feltalálja magát (pl. kijárós macskák), egy része pedig igen, elpusztul.

De ez evidens, nem igazán értem hogy mi ezen a kérdés.

2022. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
91%
Szivem szakad meg szegèny magatehetetlen, rettegő állatokèrt 😭
2022. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!