Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok buták vagy okosak?

Az állatok buták vagy okosak?

Figyelt kérdés

Ez számomra érthetetlen.


Honnan tudják hogy a kerités alatt át tudnak ásni ?!


2022. dec. 14. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyes állatoknak nagyon magas az IQ-ja, ilyen például a csimpánz. A legmagasabb érték amit csimpánznál mértek, elvileg 110 volt, ez még emberek esetén is átlagon felüli. Egyébként a delfinek is hasonló szinteket érnek el. Ez valamennyire köztudott, de (és ez fajta függő, de) egy átlagos, felnőtt kutya annyira intelligens, mint egy 2-5 éves gyerek."


Szóval ha egy pszichiáter odaad egy IQ tesztet egy delfinnek vagy egy csimpánznak 110 et érne el?xDDDDD


Én is hallottam már ehhez "hasonló" dolgokat de ez így ebben a formában teljesen kizárt.

2022. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

2-es vagyok


Nyilván nem így működik, de biztos vagyok benne, hogy tudósok, illetve a témában kutató szakemberek már ezer tanulmányt megírtak erről. Én azt tartom kizártnak, hogy az állatok IQ-ja ne lehetne mérhető valamilyen módon.


Egyébként meg, look it up!

2022. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!