Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lett a cicámmal?

Tibihegi2 kérdése:

Mi lett a cicámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik macskámat napok óta nem találom. Apukám állt be a kocsival az udvarba, mikoris véletlenül a cicán átment az autó (kb. 300kg mehetett át rajta), majd elfutott mintha mi se történt volna az erdőbe. (Mi tanyán élünk). Ez szerda este történt, és azóta nem láttuk. Hozzáteszem, hogy nagyon társas macska, mindig jön enni és szeret az emberek közelébe lenni. Van-e rá esély arra, hogy elment meggyógyulni, vagy szinte már teljesen biztos, hogy elpusztult?

A válaszokért előre is köszi!



2023. febr. 11. 20:39
1 2 3
 1/22 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Igazából akármi lehet, de ha ekkora teher szó szerint átment a macska testén…. Én nem fogadnék arra, hogy valaha hazajön… sajnálom.
2023. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elpusztult.
2023. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

Ismét egy "boldogkintimacska" szokásos sorsa.

Szegény állat valószínűleg elpusztult.

2023. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elpusztulhatott. Én, amikor véletlen egyszer elütöttem egy cicust, akkor full átmentem rajta, csóróm a magas fűbe mosdatta magát, úgyhogy fixen későn vettem észre, na de átmentem szegényen, gyors megálltam, kiszálltam, megnéztem mi a helyzet, ott feküdt, kb 3-4 másodperc múlva újra elkezdett nyalakodni, mintha mi sem történt volna. 2 perc múlva meg elkezdett rángatózni és meghalt. A tiéd is így járhatott, részvétem miatta.
2023. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Elment csendbe valahova elpusztulni, nem szeret szem előtt lenni
2023. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegèny cicát, gondolom elpusztult . Rèszvètem .
2023. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg meghalt sajnos :(

Részvétem

2023. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg elpusztult. Egyébként tudja valaki, hogy mi erre a magyarázat? Ezt sosem értettem, hogy ha egy macskával egy ilyen brutális baleset történik, hogy képes utána felállni, elszaladni, mintha mi sem történt volna. 300 kg az rettenetes súly, nem kellett volna, hogy eltörjön rögtön a gerince? Ha meg eltört, hogy képes szaladni? Bocsánat, ha morbid valakinek, hogy így belemegyek ebbe a kérdésbe, de ha valaki tud magyarázattal szolgálni, tényleg érdekelne.
2023. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

10-es


Az adrenalin és az ösztönök miatt. Veszélybe került, megsérült. Onnan neki el kell menekülnie. Ezért tud elszaladni.

2023. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
10. Fogalmam sincs, én sem értem.
2023. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!