Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha megkapom az oroksegem...

Ha megkapom az oroksegem allattenyesztesbol szeretnek elni. Vennek egy kis hazat nagy kerttel, esetleg mellekepuletet, medencet epitenek. Milyen allatok tenyesztese erne meg a legjobban Magyarorszagi klimanal?

Figyelt kérdés

Olyan allatokra gondolok amik viszonylag kicsik, nem szervasmarha vagy sertes, hanem inkabb teknosbekak, akar madarak vagy hullok. A cel az lenne hogy kb havi 3-400eFt-ot tudjak belole keresni, tehat megelni allattenyesztesbol, ha a telek/haz adott es be tudom szerezni a felszerelest hozza.

Milyen allatokkal lenne erdemes probalkozni?



2023. júl. 7. 10:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha befekteted a 100milliót csak sima állampapperba és visszaosztod az éves kamatot, már megvan a bevétel, plusz egy albérlet mellett is magas életszínvonal.
2023. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, én egy egészséges, kicsit derékfájós nő vagyok, de nekem konkrétan megterhelő volt két tengerimalac napi szintű ellátása, takarítás, etetés, forgács, széna, állatorvosi költségek, állatorvoshoz szállítás, karomvágás. Minden állattal ez van, tenyésztés él hatványozottan. Amit te elképzelsz, ahhoz nemcsak hihetetlen szakmai tudás, de vállalkozási ismeretek is kellenek, ha exportálni is akarod az állataid, akkor külkereskedelmi ismeretek. Egyedül ennyi mindent rövid idő alatt megtanulni nem tudsz. Ha nagy tőkéd van, inkább két-három kisebb lakást vegyél jó helyen és add ki vagy airbnb-z. Esetleg nyiss egy kisboltot, kertes környékén kevés van, bár ahhoz kell majd egy segéd is, pl a pakoláshoz.
2023. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Befektetés kamata bőven lefedi az igényed és nem kell állatokkal szpni. Tulképp ingyen pénz, mellette meg elszórakozol szabadon amit akarsz.
2023. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%
Na a sok fotelszakértő megint alkot... Háziállat tenyésztésből valóban nem lehet megélni, még ha plusszosra ki is hozható simán. Ellenben haszonállat tenyésztésből teljes mértékben, jó lenne, ha nem ugatnátok bele olyan dologba amihez fingotok sincs azért mert vettetek egy törzskönyves kutyát és akkor már mindenhez is érteni akartok. Tyúk, pulyka, juhtenyésztésből el lehet boldogulni, mi is abból csináljuk a családi vállalkozást. Szarvasmarhát nem tudom.
2023. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%
Engedjétek el, 15 éves kérdező, 15 éves válaszolókkal...
2023. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

24. Jó lenne ha megtanulnál szöveget értelmezni! Itt konkrétan mindenki azt mondta, hogy haszonállat tenyésztésből meg lehet élni...

Na meg jó lenne, ha elolvasnád a kérdező kommentjeit is, mert abból kiderül, hogy beteg és nem bírja a fizikai munkát na meg persze, hogy ő inkább egzotikus állatokat tenyésztene!

2023. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Plusz azt lehagytad, hogy abszolút nulla tudása van hozzá.
2023. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!