Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nutria vagy hód esetleg a...

A nutria vagy hód esetleg a patkány tud morgo hangot kiadni? Szerintetek milyen állatot halottam?

Figyelt kérdés

Tegnap este sétáltam egy patakpart melletti bicikli úton két falu közötti senki földjén.

Mivel hideg volt és szitált az eső senki nemvolt kilométerekre


Visszafelé sétálva valami hangos morgast halottam a patakpart irányából. Ilyen hangot előtte még nemhalottam sose .

Kicsit magas hang volt mint egy kecske de olyan morgas szeruen és hangosan valószínűleg nekem szólt.


Telefonnal világítottam a nadast de nem láttam semmit csak tovább morgott.

Kicsit be voltam sza.va szóval nem mentem be a nadasba kideriteni inkább mentem tovább.


Mi lehetett szerintetek?


nov. 28. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nutriát és a patkányt kizárom...
nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vaddisznó hamarabb előfordul, mint a felsoroltak.
nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján sok minden lehet.

Legalább a hangját rögzíthetted volna a pontosabb határozás érdekében.

nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Által ér partján történt.

Elvileg itt él nutria Tatán szoktam is látni de sose adtak meg ki hangot.


Ott történt ahol egy kisebb ér folyt bele az Altal érbe a torkolatban


Fura hang volt sose halottam meg ilyet pedig falusi vagyok szóval nem kutya nem macska leginkább kecskere hasonlít de kicsit másabb.


Ma visszamegyek aztán megnezem van e ott valami odu vagy hodvar vagy nutria vár vagy valami ilyesmi lehet azt védték

nov. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!