Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Madárpókot szeretnék venni de...

Madárpókot szeretnék venni de hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok na aszt szeretném kérdezni hogy nem e tutok esetleg közeli állatkereskedést ahol olcsón adnak madárpókot ?? Én érdligeti vagyok van néhyán kereskedés de amikben voltam mind beteg és nem ojan fajta volt ami nekem kellet pláne hogy 3 or anyiba kerül -.- ha bárki tud közelit akkor léccives szójón köszönöm :))) amugy ha nagyon szükséges még Pestre be tudok valahogy jutni ha kell :D elöreis köszi :DDD am [link] eszt a fajtát keresem :D
2012. jan. 10. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
jó, mjad szóolk, ha talláok ielyt
2012. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
február 12-én lesz terrapláza [link] ott biztos lesz sokféle!
2012. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)))
2012. jan. 11. 18:10
 4/5 Platypus ***** válasza:
A smithi egy drága pók, 10K körül szoktam látni a nagyobbakat. A neten elég sok hirdetés van, magánemberektől, ha fiatal pókot keresel akkor olcsóbban megúszod. A Brachypelma vagans hasonlóan könnyen kezelhető faj, és már néhány ezerért kaphatsz picit.
2012. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sose értettem miért jo nagyot venni...olyan jo mikor te neveled fel és nem buksz rajta annyit ha elpusztul az elsö héten valami rejtett nyavalyában. nyilván ha olcsobb fajtát vesz az ember.

amugy én is terraplázára szavazok

2012. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!