Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy kutyákkal...

Az miért van, hogy kutyákkal jobban tudok barátkozni mint emberekkel?

Figyelt kérdés
Más is van így?
2013. aug. 11. 14:39
 1/6 anonim válasza:
A kutya az ember legjobb barátja. Akár több szeretetet is tudnak adni mint néhány ember.
2013. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem ítélkezik, elfogadóbb mint az emberek. Ismerős érzés, nem csak kutyákkal. :-)
2013. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, én ugyan így vagyok ezzel :)
2013. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom :D egy kutyának vagy a nyuszimnak mondom csak hogy szeretlek, embernek képtelen vagyok ők saját döntésükből hagynak el minket az állat pedig ott marad ahol szeretik :)ha az ember is így működne nem lenne annyi csalódott és magányos ember a világon :/
2013. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
együtt érzek én is pont így vagyok ezzel
2013. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azzal az áldott ó tulajdonsággal vagyok megáldva, hogy mindenkivel könnyen barátkozom, de az állatokkal én még jobban, és imádok minden állatot, Ezért is leszek állatorvos, Amúgy mindenki az állatokkal barátkozik könnyebben, mert ők nem kommunikatív állatok és mert nem feleselnek!:)
2013. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!