Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A madárpókok tartásához kell...

A madárpókok tartásához kell valamilyen engedély? Kötődnek valamilyen jogszabályhoz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
erre nincs ellenméreg
2010. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"másrészt az állatkereskedésekben árult nem tartalmaz akkora mennyiségű mérget amitől bajod lenne, te a tarantellával kevered össze ami a dél-mexió területeken él, és a csípése halálos..."


Ez hülyeség, amiket az üzletekben kapsz madárpókok azoknak ugyanúgy van mérgük fajtól függően, és nem csak dél-mexikóban élnek madárpókok. A mérgükről meg már írtam.

14:21-es voltam. :D

2010. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem kell engedély. A vásárlás után te magad vagy a felelős mindenért ha a pókod embert mar.

Két szabályt kell betartani.

-A lakó helyét képező terrárium nyílásai legyenek jól bezárva. nagyon jó szabaduló művészek.

- Mindent a szemnek semmit a kéznek.

ha betartod nem lehet baj.

Én szoktam kézben tartani nagyon nyugodt fajta az enyém(grammastola rosea)

- tilos öket veszélytelennek nyilvánítani, nagyzolni másoknak ,hogy ilyet mersz tartani és mutatványozni vele.

2010. ápr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, többek közt neked is kedves utolsó! :)

Ezeket a szabályokat maximálisan betartom. Még pár éve én is ki-kivettem egy-két szelídebb példányomat, de azóta már egyáltalán nem, mert egyrészt minek kísértsem az ördögöt, másrészt úgysincs erre igénye a pókoknak.

2010. ápr. 25. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!