Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyám (puli), Moha elég...

A kutyám (puli), Moha elég kedvetlen, nem nagyon eszik, és fáradékony, egész nap fekszik A lábán és a hasa tájékán egy zöldes színű sebet vettem észre, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Napok óta kedvetlen, míg máskor nagyon örült, amikor kimentünk hozzá, mostmár nem az erkélyen fekszik, hanem egy fatározóban, ahol sosem szokott. Nem nagyon eszik, és észrevettem, hogy a lábán egy pirosas, zöldes seb van, amitől nehezen áll a lábára, később pedig ugyanezt a hasánál, valahol a nemi szerv környékén láttam. Ez lehet a baja, vagy valami más? Egy éve ugyanígy viselkedett, akkor egy kullancs miatt, de ebben az évben már beadtunk neki egy kullancs elleni védőoltást.

2016. ápr. 24. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne orvoshoz vinni?
2016. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz. Egyértelműen beteg.
2016. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én is arra gondoltam, hogy minél előbb :(
2016. ápr. 24. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyet ki sem kellene írni, felesleges. Nem állatorvosok ülnek a gép mögött, de ha mégis akkor sem tudnának rá mit írni, ezt látni kell és kivizsgálni. Mielőbb vidd el az orvoshoz!
2016. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz, megvizsgálták, lázas is volt, és kapott egy szurit a kullancs ellen :) És azóta teljesen jól van :)
2016. ápr. 26. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!