Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék állatot magam...

Piriiiii kérdése:

Szeretnék állatot magam mellé, az alább leírt állapot mellett mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok, albérletben élek Budapest belvárosában. Tanyán nőttem fel egy alföldi város szélén, mindig volt állatunk (a tehéntől, lótól kezdve a kígyóig, macskáig, díszmadarakig mindenféle). A belvárosban értető okokból hiányzik ez, hiányzik a zöld és a természet, az állatok, szeretném ezt orvosolni. Viszont sajnos időm az nem sok lenne foglalkozni az állattal, így például a kutya ki van zárva.

De örülnék, ha az állat igényelne törődést, sok szeretetet, szeretne bújni. Gondoltam a macskára is, ha befogadnék egy kiscicát, amelyik sosem élt másként, mint bent, nem lenne talán olyan rossz neki. Azért napi több órát vele tudnék lenni, nem is arról van szó, hogy napokig magára hagynám. A patkányra is gondoltam.

Egyéb ötletek? :)


2017. jan. 22. 17:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő választ. :) Most a cica és a patesz között őrlődöm... Ha döntésre jutottam, megosztom. :)
2017. jan. 23. 10:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Piriiii! Nem elég a cicád? Jahhh, így már értem, hogy miért patkányon gondolkodsz. Vagy már eltünt a cica?
2017. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nincsen cicám, a szüleimnek van cicája.
2017. jan. 24. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!