Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet számomra az ideális...

Mi lehet számomra az ideális háziállat?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos, hogy valami egzotikus állatot szeretnék, amiről nem mondja azt minden második ember, hogy "igen nekem is volt". (Vagyis nem kutya, macska stb)

Nem szeretem se a hüllőket, se a rovarokat, a madarakkal pedig megjártam már párszor. Tehát valami kisemlőst szeretnék, ami kicsit nagyobb, vagy egyméretű egy törpenyúllal. Nem sok ilyen állatot ismerek amit háziállatként is tarthatnék szóval nagyon kíváncsi vagyok a válaszaitokra. Előre is köszönöm!



2017. szept. 17. 22:51
 1/5 Kiscsiko1 válasza:
51%
Érdekes és tetszik a kérdés. Akváriumban élő, vagy kalitka, esetleg szabadon a szobában? Nekem a miniló az egyik vágyam. Létezik belőle extra mini, csak sajnos el kellett adnom a kertes házam... A leírtak alapján szőrös állatkára gondoltál. Léteznek különleges cicák pl.
2017. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vadászgörény? Patkány? Törpemalac?(nagyon édesek és okosak, de igen borsos az áruk) csincsilla?
2017. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Plüssárkány
2017. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptomi ugróegér. :D

Tarthatsz szkunkot, mosómedvét. Elég egzotikusak.

2017. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennél több információ kéne, például hogy éjszakai állatot szeretnél-e vagy inkább nappal aktívat, mennyit tudnál vele foglalkozni, havi szinten kb mennyit szánnál rá :)
2017. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!