Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tarthatok sünit Otthon?

Tarthatok sünit Otthon?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy olyan kérdést, amiben kíváncsiak voltak, h mivel borítsák a sünik lakhelyének ajtaját... akkor lehet házilag sünit tartani úgy mint mondjuk kacsát vagy cicát?
2010. júl. 6. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Afrikai fehér hasú törpe sünit igen:)

Nekem is van,eladó is..nem 25:)

2011. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

heló.

Vannak sün fajták amit lehet otthon tartani háziálatként(fehér hasú törpesün, Egyiptomi hosszúfülű,Indiai hosszúfülű sün, stb)

De sokan nem ajánják, mert: nappal alszanak, északa vannak ébren, és olyankor nagyon zajossak, nem egy ragaszkodó állat, nehéz az állatorvosi ellátásuk, sokáig él...

De én nagyon szeretnék 1et, mert nagyon aranyos és különleges álat :D de gondolkoztam már pókon is, kígyón is, teknősön is de eddig ez a leg jobb :D

2011. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!