Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miket eszik egy axolotl?

Miket eszik egy axolotl?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Segítek, ha nem tudsz rákeresni.



[link]

2022. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még hány axolotlos kérdés lesz?
2022. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
52%

Nem bunkóságból de ahhoz képest ,hogy azzal indítottál ,hogy utána olvastál, tudsz mindent, készen állsz rá ( https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__.. ) eléggé alap kérdéseket teszel fel. Persze jó dolog ,hogy kérdezel, sőt. Csak kb mindent megtalálsz a neten pár perc kereséssel, na meg ne mond ,hogy mindent tudsz ha nem tudsz semmit.


Na de ,hogy ne én legyek a gonosz mumus aki nem a kérdésre válaszol s mégsem lapozik tovább: mint ahogy olvashattad elsősorban gerincteleneket/ puhatestűeket fogyaszt. Többnyire élőt mert baromi ügyetlen, lomha vadász (átlag halakhoz képest. Persze őshazájában a mexikói barlangok mélyén csaknem csúcsragadozónak számít) dögre meg nem igazán mozdul rá szóval kell valamennyire mozogjon a kaja ,hogy felkeltse az érdeklődését. Persze lehet adni fagyasztott kaját is csak azt rendesen oda kell adni/ kínálni neki s esetenként mozgatni ,hogy rákapjon.

2022. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem bunkóságból de ahhoz képest ,hogy azzal indítottál ,hogy utána olvastál, tudsz mindent, készen állsz rá ( https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__.. ) eléggé alap kérdéseket teszel fel. Persze jó dolog ,hogy kérdezel, sőt. Csak kb mindent megtalálsz a neten pár perc kereséssel, na meg ne mond ,hogy mindent tudsz ha nem tudsz semmit.


Bocsánat, az nem én vagyok, ez az első kérdésem axolotl-lel kapcsolatban. korábbi kérdéseket nem olvastam.

2022. szept. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!